Новини / Бізнес / Канадська компанія залучить $1,5 млн на розвиток родовища руди в Україні
27 березня 2019, 08:16
Розмір шрифта: А А А

Канадська компанія залучить $1,5 млн на розвиток родовища руди в Україні

Канадська компанія залучить $1,5 млн на розвиток родовища руди в Україні, Шиманівське залізорудне родовище, залізна руда, компанія Black Iron
Канадська компанія залучить $1,5 млн на розвиток родовища руди в Україні

Компанія Black Iron шукає кошти для розвитку Шиманівського залізорудного родовища

Канадська гірничодобувна компанія Black Iron з активами в Україні оголосила про намір здійснити без посередників приватне розміщення до 25 млн юнітів компанії за ціною 0,06 канадських доларів (CAD) за штуку на суму до $1,5 млн для реалізації проекту будівництва підприємства по випуску концентрату на Шиманівському родовищі залізних руд, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Кожен юніт складається з однієї простої акції і половини варранта на покупку акції за ціною CAD 0,09 за акцію протягом наступних трьох років.

У разі зростання курсу акцій до CAD 0,15 і вище і утримання їх на цьому рівні протягом 10 днів, компанія має право прискорити дату реалізації варантів до 30 днів з моменту відповідного повідомлення. Крім того на покупців юнітів накладається зобов‘язання протягом 4 місяців утриматися від їх продажу.

Залучені кошти намічено використовувати для просування проекту Шиманівське.

Закриття пропозиції очікується 29 березня цього року або до цієї дати.

Станом на жовтень 2018 року капіталізація Black Iron, згідно її презентації, становила CAD 13,6 млн.

Шимановського родовища має 355 млн т виміряних і 290 млн т передбачуваних ресурсів, а також 188 млн т прогнозних. Вміст заліза у виміряних ресурсах-32%, магнетиту-19,5%.

Black Iron оцінює необхідні інвестиції для запуску першої черги виробництва в 4 млн т залізорудної сировини з вмістом заліза 68% до $436 млн (з яких $260 млн – за рахунок експортно-кредитних агентств і кредитів або облігацій), а для збільшення потужностей до 8 млн т у рамках другої черги – в $312 млн. Компанія розраховує почати будівництво вже в 2020 році.

Шимановського залізорудне родовище оточене п’ятьма іншими діючими видобувними підприємствами, включаючи залізорудний комплекс ArcelorMittal. Існуюча інфраструктура, включаючи доступ до електроенергії, залізничних і портових об'єктів, на думку
 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Французи хочуть допомогти звузити українські залізничні колії

23 травня 2017, 13:37

«Укрзалізницею» за кордон: куди і за скільки можна поїхати на поїзді

19 травня 2017, 13:44

Останні новини за сьогодні: