Новини / Бізнес / British Airways катастрофічно втрачає прибуток
6 серпня 2008, 08:21
Розмір шрифта: А А А

British Airways катастрофічно втрачає прибуток

British Airways катастрофічно втрачає прибуток, прибуток, British Airways, авіакомпанія, зниження доходів, витрати
British Airways катастрофічно втрачає прибуток

Прибуток національного авіаперевізника Великобританії British Airways в другому кварталі 2008 року знизився вдесятеро в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Авіакомпанія отримала чистий прибуток у розмірі 27 млн. фунтів стерлінгів ($53,3 млн.) проти 274 млн. фунтів стерлінгів в другому кварталі 2007 року.

Причиною зниження доходів в British Airways називають високі ціни на авіаційне паливо, яке за останній рік подорожчало удвічі. Витрати компанії на заправку літаків в другому кварталі склали 706 мільйонів фунтів стерлінгів (1,4 мільярда доларів) і, як чекає авіаперевізник, до кінця року можуть вирости до 3 млрд. фунтів стерлінгів. Крім того, на доходах також відбилося уповільнення темпів зростання економіки і попит, що знижувався, на послуги авіаперевезень.

British Airways сподівається скоротити витрати за рахунок злиття з іспанською національною авіакомпанією Iberia. Про початок переговорів між авіаперевізниками було оголошено 29 липня 2008 року. Як тоді стало відомо, ради директорів обох компаній вже дали згоду на злиття. Якщо ця операція відбудеться, в Європі з'явиться авіакомпанія з парком з 390 літаків. Для порівняння, парк найбільшого європейського авіаперевізника Air FRANCE-KLM полягає із понад 500 літаків.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Експерт назвав ідеальну зарплату для українців

28 травня 2017, 13:20

Останні новини за сьогодні: