Новини / Бізнес / В Україні хочуть будувати за євростандартами
2 березня 2013, 15:43
Розмір шрифта: А А А

В Україні хочуть будувати за євростандартами

В Україні хочуть будувати за євростандартами, документи, будівництво, Європейський Союз, Стандарти  Eurocode
В Україні хочуть будувати за євростандартами

Мінрегіон має намір адаптувати нормативну базу будівельної галузі до європейських стандартів. У відомстві пропонують розробити документи на основах національних технічних традицій будівництва та нормативів Європейського Союзу

Чиновники Міністерства регіонального будівництва вирішили звернутися до Міністерства освіти і науки, молоді та спорту з питання надання організаційно-методичної допомоги по впровадженню у навчальному процесі підготовки фахівців вищими навчальними закладами III-IV рівнів акредитації дисциплін з питань проектування та проведення розрахунків будівельних конструкцій, пише видання «Україна комунальна».

Стандарти Eurocode (Єврокоди) — це стандарти в будівельній галузі, розробкою яких займається комісія Євросоюзу з середини 70-х років. Система Єврокодів складається з десяти частин, що охоплюють всі основні будівельні матеріали (бетон, сталь, дерево, камінь, цегла і алюміній), всі основні аспекти проектування будівель і споруд (основи проектування конструкцій, навантаження, пожежна безпека, геотехнічне проектування, сейсмостійкість і т. д.), а також широкий спектр типів конструкцій і виробів (будівлі, мости, вежі і щогли, силоси і т.п.).

Порядок механізму дії національних стандартів, гармонізованих з Єврокод, визначені в Постанові Кабінету Міністрів від 23 травня 2011 № 547 «Про затвердження Порядку застосування будівельних норм, розроблених на основі національних технологічних традицій, та будівельних норм, гармонізованих з нормативними документами Європейського Союзу».

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

26 лютого, 09:14

Останні новини за сьогодні: