Новини / Бізнес / Китайська нафтогазова компанія China Petroleum&Chemical Corp. вирішила запропонувати делікатеси та туристичні послуги
15 квітня 2015, 13:53
Розмір шрифта: А А А

Китайська нафтогазова компанія China Petroleum&Chemical Corp. вирішила запропонувати делікатеси та туристичні послуги

Китайська нафтогазова компанія China Petroleum&Chemical Corp. вирішила запропонувати делікатеси та туристичні послуги, China Petroleum & Chemical Corp., торговий майданчик, інтернет-магазин, делікатеси, туристичні послуги
Китайська нафтогазова компанія China Petroleum&Chemical Corp. вирішила запропонувати делікатеси та туристичні послуги

Китайська нафтогазова компанія China Petroleum & Chemical Corp. (Sinopec) активізувала розвиток нових напрямків бізнесу, включаючи продаж делікатесів і туристичних послуг.

Sinopec відкрила на базі найбільшої в КНР торгового майданчика Taobao.com свій перший інтернет-магазин, де продаються делікатеси з провінції Фуцзянь, розташованої на південному заході країни.

Серед продаваних в магазині делікатесів – чай ??улун, що росте в горах Уі, каштани, мармурові яйця, молоді пагони бамбука, а також в’ялене м’ясо качки.

При цьому покупець має можливість замовити доставку купленого товару на будь-яку з найближчих автозаправних станцій Sinopec.

Крім цього, компанія пропонує туристичні послуги для бажаючих відвідати район гір Уі.

Розвиток побічних напрямків бізнесу є частиною нової стратегії Sinopec, в рамках якої компанія прагне користуватися перевагами інтернет-операцій, а також має намір стати “постачальником комплексних послуг”.

Минулого місяця голова ради директорів Sinopec Фу Ченю заявляв про те, що компанія планує відкрити ряд інтернет-бізнесів, у тому числі у фінансовій та транспортній сфері.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: