Новини / Бізнес / Митниця хоче клеїти марки зі штрих-кодом на імпортні товари
20 квітня 2012, 11:19
Розмір шрифта: А А А

Митниця хоче клеїти марки зі штрих-кодом на імпортні товари

Митниця хоче клеїти марки зі штрих-кодом на імпортні товари, Митний кодекс, контрабанда, імпорт, Ігор Калетник
Митниця хоче клеїти марки зі штрих-кодом на імпортні товари

Слідом за прийняттям Митного кодексу пішли нові ініціативи по боротьбі з контрабандою

Митники готові виводити імпорт з тіні, боротися з контрабандою та контрафактом, захищати добросовісних імпортерів і населення. Державна митна служба України внесла до Міністерства фінансів ряд законодавчих ініціатив, пише ЛІГАБізнесІнформ. Як повідомляє прес-служба Держмитслужби, ці ініціативи спрямовані на виведення імпорту з тіні, боротьбу з контрабандою і контрафактом, захист добросовісних імпортерів від нечесних конкуренції та громадян — від неякісних товарів.

«Ми пропонуємо реальний план дій. Митниця буде боротися з ввезенням продукції, яка знаходить в Україну нелегальний ринок збуту і від ввезення якої страждають як українська економіка, так і пересічні українці. Нелегальний імпорт буде ліквідовано. З ринку підуть посередники — товари стануть доступними і якісними», — пообіцяв глава відомства Ігор Калетник.

«Для цього у нас є все: команда професіоналів, досвід і ефективна взаємодія з колегами з податкової і Нацбанку», — додав він.

У Держмитслужбі зазначають, що для запобігання незаконного ввезення товарів пропонується ввести обов‘язкове маркування окремих груп споживчих імпортних товарів спеціальними контрольними ідентифікаційними знаками.

«Суб’єкт разом з оформленою митною декларацією отримає спеціальні марки зі штрих-кодом, що містять інформацію про товар, імпортера, виробника, сплачені податки», — пояснює голова Держмитслужби. Таким чином, з'являється можливість перевірити законність ввезення товарів, які продаються в Україні.

Щоб прибрати з ринку посередників і запобігти виведенню коштів в офшори, митники пропонують законодавчо закріпити поняття «прямий зовнішньоекономічний договір». Але передбачити, що метод визначення митної вартості за ціною контракту буде основним тільки для товарів, що ввозяться за прямими договорами з виробниками.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україну не пропускають тільки контрафактний товар

31 травня 2017, 10:22

Податківці почали обшукувати всі посилки українців

25 травня 2017, 14:02

Останні новини за сьогодні: