Новини / Бізнес / Демчишин повідомив, коли Україна відмовиться від російської електроенергії
14 серпня 2015, 17:16
Розмір шрифта: А А А

Демчишин повідомив, коли Україна відмовиться від російської електроенергії

Демчишин повідомив, коли Україна відмовиться від російської електроенергії, опалювальний сезон, Російська Федерація, потужність, постачання електроенергії
Демчишин повідомив, коли Україна відмовиться від російської електроенергії

Влітку сталося найбільше з часу проходження опалювального сезону навантаження на електроенергетику країни.

Україна відмовиться від електроенергії з Російської Федерації після відновлення своїх потужностей.

Про це заявив міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин під час прийому громадян, передає прес-служба відомства.

“Завдяки підписаній з РФ прямий угоді було використано імпортну електроенергію для забезпечення потреб українських споживачів. Контракт спрацював саме так, як і планувалося – як страховка в разі форс-мажору, і імпорт буде припинений, як тільки ми відновимо власні потужності”, – повідомив Демчишин.

Він зазначив, що літні місяці цього року призвели до найбільшого з часу проходження опалювального сезону навантаження на електроенергетику країни.

Серед факторів, що спричиняли криза в українській енергетиці, він назвав зупинку деяких блоків ТЕС, ремонт обладнання, брак вугілля (антрациту) і загострення обстрілів об’єктів інфраструктури, які розташовані поруч із зоною АТО, найнижче виробництво на гідроелектростанціях у зв’язку з низьким рівнем води.

Міністр також додав, що група фахівців вже відбула на приватні ТЕС, які зупинили блоки, щоб з’ясувати, наскільки виправданим є проведення позапланових ремонтів.

Також міністерство веде роз’яснювальну роботу з компанією ДТЕК, переконуючи більш рівномірно забезпечувати їх станції вугіллям.

Нагадаємо, Україні через дефіцит електроенергії довелося перейти від тимчасової схеми імпорту в “аварійному режимі” до закупівлі енергії з Росії за комерційним контрактом з “Інтер РАО”.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Українці платитимуть за опалення по-новому

1 червня 2017, 21:06

Українцям влітку доведеться платити за опалення

25 травня 2017, 17:06

Останні новини за сьогодні: