Новини / Бізнес / Чому костюми Voronin більше не шиють в Києві
15 лютого 2019, 08:52
Розмір шрифта: А А А

Чому костюми Voronin більше не шиють в Києві

Чому костюми Voronin більше не шиють в Києві, Voronin, Воронін, швейна фабрика, костюми Воронін
Чому костюми Voronin більше не шиють в Києві

Костюми від бренду Voronin більше не виробляють в Києві. Про це ВКурсе.ua повідомили в прес-службі компанії Voronin по телефону. «Це інші фабрики, розташовані в Україні», — уточнили в компанії.

Будівля ПрАТ «Швейна фабрика» Воронін «більше не належить компанії.» Не переживайте. Компанія на місці. Костюми виробляються. Технологічно вони всі правильні. Просто потужності знаходяться в іншому місці «, — пояснили в прес-службі, однак відмовилися розповідати, де саме зараз шиються костюми.

На сайті компанії вказано, що в її складі працює мережа з 50 магазинів в Україні. Також є торгові точки в Російській Федерації, Казахстані та Чеській Республіці.

Раніше основною виробничою площадкою компанії було ПрАТ «Швейна фабрика» Воронін «(раніше ВАТ КШФ» Желань»). Основний пакет акцій підприємства до 2012 року контролювався відомим київським модельєром Михайлом Вороніним і його сім‘єю. Однак у 2012 році Михайло Львович помер. Основним акціонером стала його дочка Лариса, яка є громадянкою США і проживає в Філадельфії (Пенсільванія). Згідно з офіційною інформацією компанії на сайті Агентства розвитку фондового ринку України (Smida), в 2018 році вона сконцентрувала понад 95% акцій підпри ия. 23 травня 2018 року в відповідно до законодавства України було опубліковано публічне безвідкличне вимогу про викуп акцій у міноритарних акціонерів.

Вже 6 серпня 2018 року 100% акцій підприємства перейшло до LINKPLUS MANAGEMENT LIMITED (Кіпр). Незабаром відбулася повна зміна керівництва компанії. До нього увійшли представники девелопера City Capital Group (Київ), який належить ізраїльському бізнесменові Офер Керзнеру. Саме він зараз вказано кінцевим бенефіціаром ПрАТ «Швейна фабрика» Воронін «в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

У березні минулого року депутат Київради від фракції ВО «Батьківщина» Тетяна Меліхова повідомляла, посилаючись на працівників швейної фабрики, про продаж основного обладнання фабрики, неповний робочий тиждень і скорочення на підприємстві.

Сьогодні агентство «Інтерфакс-Україна» з посиланням на члена ради директорів City Capital Group Марію Казанцеву повідомило, що до кінця 2019 року буде проведено редевелопмент будівлі фабрики під офісний центр під брендом «Платформа» з коворкінгом і ресторанами.

У грудні минулого року новий акціонер компанії схвалила укладення договорів керівництвом на поставку товарів і послуг з метою підготовки до реконструкції будівлі, що належить Товариству. «Ринкова вартість майна або послуг, які є предметом угоди відповідно до законодавства, 100 млн грн», — говорилося в повідомленні компанії, опублікованому на Smida.

«Ми купили цей об’єкт в 2018 році, і зараз вже йдуть підготовчі роботи до будівництва. Площа колишньої фабрики Вороніна буде подвоєна і складе 20 тис. Кв. М. Під інфраструктуру виділено більш ніж 2,5 тис. Кв. М — облаштуємо велику зону громадського харчування, коворкінг на перших двох поверхах», — розповіла Казанцева.

За її словами, офісний центр вже зданий на 100%, орендарями виступають IT-компанії.

 

Компанія також планує приступити до реконструкції під офіси промислової будівлі по вул. Сковороди на Подолі в Києві. Площа офісного будинку складе 15 тис. Кв. м, а реалізація запланована протягом двох років.

«Цей об‘єкт ми ще не запустили на ринок, тому площі ще не здані. Всі наші поточні проекти — це колишні фабрики, з великими вікнами, високими стелями … Ми віримо в такий редевелопмент, адже зараз у продажу в Києві не так багато ділянок абсолютно порожніх, тому ми перетворюємо фабрики в сучасні офісні центри», — пояснила Марія Казанцева.

Сьогодні основний проект City Capital Group — арт-завод «Платформа», який створений у 2014 році на базі колишнього Дарницького шовкового комбінату. Його загальна площа 120 тис. Кв. м, офісні та коворкінговие площі — 25 тис. кв. м, закриті виставкові майданчики, майстерні, галереї, арт-простору — 16 тис. кв. м, простору для проведення фестивалів, конференцій, хакатонів, концертів і маркетів — 60 тис. кв. м і простору для відпочинку і розваг — 10 тис. кв. м.

Продаж костюмів від Voronin сьогодні розвиває ТОВ «Модний дім» Воронін»(Київ), яка зареєстрована за тією ж адресою, де раніше знаходилася основний виробничий майданчик бренду. Його єдиним засновником є ??проживає в Філадельфії (Пенсільванія, США) Юджин (Євген) Шаргородський — онук Михайла Вороніна. «В даний час бренд Voronin належить Ларисі Вороніної, дочки знаменитого українського кутюр’є, яка очолює і розвиває бренд, створений Михайлом Вороніним», — йдеться на сайті компанії.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

На Житомирщині побудують завод з переробки льону

7 серпня 2013, 08:12

Україні вдалося обіграти Казахстан

11 червня 2009, 08:11

Названо сім чудес Ялти

13 серпня 2008, 08:14

Візитні картки Криму. Платинові. На пред’явника

29 квітня 2008, 08:30

Останні новини за сьогодні: