Новини / Бізнес / Найбільші угоди тижня: земля і інтернет
27 листопада 2012, 11:23
Розмір шрифта: А А А

Найбільші угоди тижня: земля і інтернет

Найбільші угоди тижня: земля і інтернет, Михайло Прохоров, угода, інтернет-магазин, Антимонопольний комітет України
Найбільші угоди тижня: земля і інтернет

На минулому тижні стало відомо про те, що російський бізнесмен і політик Михайло Прохоров став українським лендлордом.

Михайло Прохоров став українським аграрієм
Об‘єкт угоди: більше 50% капіталу «Українські аграрні інвестиції»
Продає сторона: «Ренесанс Груп» Стівена Дженнінгса
Купує сторона: група «Онексім» Михайла Прохорова
Подробиці угоди: Група «Онексім» Михайла Прохорова стає непрямим акціонером 100% компанії Renaissance Financial Holdings Limited (RFHL) — інвестиційного банку, представленого на міжнародних ринках під брендом «Ренесанс Капітал», і непрямим власником 89% Renaissance Capital International Services Limited (RCISL) — банку споживчого кредитування, працюючого в Росії під брендом «Ренесанс Кредит». Про це йдеться в спільній заяві сторін. На поточний момент група «Онексім» володіє 50% мінус половина акції в інвестбанку «Ренесанс Капітал» і 32,25% в банку «Ренесанс Кредит». У повідомленні наголошується, що
RFHL і RCIL збережуть свої частки в ряді активів, якими раніше володіла «Ренесанс Груп» (заснована Стівеном Дженнінгсом) і які перейшли у їх власність за останні 18 місяців в ході процесу реструктуризації боргів «Ренесанс Груп» перед RFHL (найбільш значущими з цих активів є «Українські Аграрні Інвестиції» і Russia Forest Products). Таким чином, група «Онексім», що належить бізнесменові Михайлу Прохорову, стане одноосібним власником українського агрохолдингу «УАІ», який входить до п’ятірки найбільших в країні із загальним земельним банком в розмірі до 240 тис. га.

Голландці об‘єднують інтернет-магазини
Об’єкт угоди: 100% капіталу ТОВ «емаркет Україна» (Дніпропетровськ)
Продає сторона: Garma B.V.
Купує сторона: MIH Allegro BV
Подробиці угоди: Антимонопольний комітет України надав дозвіл MIH Allegro BV (Нідерланди) на придбання дніпропетровського ТОВ «емаркет Україна» (інтернет-ресурс Emarket.ua). Зараз ТОВ належить голландській Garma BV, афілійованої з MIH Allegro. Угода є частиною програми реструктуризації, в рамках якої Emarket.ua буде приєднано до сайту Slando.ua. Allegro B.V. входить до складу південноафриканського холдингу Naspers, який рік тому оголосив про поглинання Slando за $ 29 млн. Крім України сайт безкоштовних оголошень працює ще в дев‘яти країнах. Після покупки Slando, MIH Allegro вирішила припинити розвиток конкуруючого й менш популярного ресурсу Emarket.ua.

Естонці взялися за шпали
Об’єкт угоди: 75% акцій ПАТ «Кременчуцький завод металевих виробів»
Продає сторона: «Крюківський вагонобудівний завод» Володимира Приходька ін
Купує сторона: Skinest Finants Олег Осиновський
Подробиці угоди: Естонська компанія Skinest Finants оголосила про намір придбати 75% акцій ПАТ «Кременчуцький завод металевих виробів»-виробника шпал для залізничних і трамвайних колій, металевих споруд і каркасів. Зараз цей пакет належить ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод» (КВБЗ). Skinest контролює входить до трійки найбагатших естонських бізнесменів Олег Осиновский. Осиновский також контролює 25% акцій КВБЗ, в якому крім нього близько 40% перебуває у сім‘ї президента підприємства Володимира Приходька і ще 25% — структури російського бізнесмена Станіслава Гамзалова.

Азербайджанці задумалися про оформлення своїх АЗС в Україні
Об’єкт угоди: 50% капіталу ТОВ «Відблиск» (Київ)
Продає сторона: Сергій Тащі
Купує сторона: SOCAR
Подробиці угоди: Антимонопольний комітет України надав дозвіл ТОВ «Сокар Енерджі Україна» на покупку понад 50% капіталу ТОВ «Відблиск». Компанія «Відблиск» створена в 2009 році і працює на ринку світловідбивних і светонакопітельних матеріалів. Раніше компанія брала участь в оформленні зовнішнього вигляду АЗС мереж «УТН-Восток», «ЛУКОЙЛ» і «Роснефть». «Сокар Енерджі Україна» на 100% є дочірнім підприємством Державної нафтової компанії Азербайджанської Республіки SOCAR. За інформацією, розміщеною на українському сайті компанії, мережа АЗС в Україні вона почала створювати в 2009 році, на сьогоднішній день під її управлінням перебувають до півсотні комплексів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Голова НБУ розповів, коли бізнес зможе отримати дешеві кредити

30 травня 2017, 10:57

В Україні хочуть закрити ще 20 сайтів – Мінінформполітики

26 травня 2017, 19:41

Останні новини за сьогодні: