Новини / Бізнес / Глава «Лукойлу» купив акцій своєї компанії на $5 млн
20 січня 2012, 15:53
Розмір шрифта: А А А

Глава «Лукойлу» купив акцій своєї компанії на $5 млн

Глава "Лукойлу" купив акцій своєї компанії на  $5 млн, Лукойл, Вагіт Алекперов, акції, Леонід Федун
Глава «Лукойлу» купив акцій своєї компанії на $5 млн

Президент «Лукойлу» Вагіт Алекперов скупив 92 тис. акцій на $ 5 млн, тим самим він збільшив свою частку в компанії до 1,8%

Співвласник і президент «Лукойла» Вагіт Алекперов за два дні купив 92 000 акцій своєї компанії за 165 мільйонів рублів ($ 5.2 млн).

Таким чином його пряма частка збільшилася з 1,882 до 1,893%.

Алекперов раніше неодноразово відзначав, що вважає за краще інвестувати кошти, в тому числі і дивіденди, в акції підначальной йому організації. Приміром, в 2010 році він заявляв: «У мене канал один — я здобуваю акції».

Новина про скупку цінних паперів Алекперовим практично не вплинула на біржові котирування — акції компанії на ММВБ-РТС за два дні подорожчали з 1786 до 1816 рублів за штуку.

«Лукойл» є однією з небагатьох компаній, директори яких активно торгують акціями. Вагіт Алекперов прямо і побічно володіє часткою в розмірі близько 20,6% акцій.

Другим найбільшим акціонером є віце-президент Леонід Федун, якому належить близько 9,3% акцій. Раніше віце-президент заявляв, що має намір скуповувати папери «Лукойлу» як мінімум до того моменту, коли його пакет збільшиться до 10%

У минулому листопаді Федун заявляв, що «Лукойл» за підсумками 2011 року очікує рекордний прибуток. За його словами, про це говорять результати діяльності організації за дев'ять місяців.

У звіті найбільшої в Росії приватної нафтової компанії за січень-вересень 2011 говориться, що виручка виросла на 29,9% (до 99,1 мільярда доларів) в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Чистий прибуток також збільшилася майже на третину (32%) до 9 мільярдів доларів.

Раніше «Дело» повідомляло, що глава «Лукойлу» Вагіт Алекперов називав нову справедливу ціну на нафту марки Brent на світовому ринку. Ціна, за словами глави «Лукойлу», повинна становити 95-120 доларів за барель.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Замість протестів українцям пропонують референдум

9 березня 2017, 10:29

Акції Apple досягли нового історичного максимуму

15 лютого 2017, 08:01

Останні новини за сьогодні: