Новини / Бізнес / В Україні нові правила купівлі-продажу старих автомобілів
18 липня 2016, 17:17
Розмір шрифта: А А А

В Україні нові правила купівлі-продажу старих автомобілів

В Україні нові правила купівлі-продажу старих автомобілів, Кабінет Міністрів, упівля-продаж автомобіля, автосалон, Олег Назаренко
В Україні нові правила купівлі-продажу старих автомобілів

Кабінет міністрів вніс зміни в урядові постанови №1388 та №1200, якими регламентується торгівля автомобілями.

Тепер, щоб оформити купівлю-продаж автомобіля, не обов‘язково користуватися послугами колишніх МРЕВ, які зараз називаються сервісними центрами МВС, а можна виконати цю процедуру в автосалоні. Про це повідомив генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автоімпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко.

Основним документом, який регламентує зміну власника автомобіля, є договір купівлі-продажу — його відтепер можуть оформити співробітники автосалону, комісійного майданчика і будь-якої іншої організації, що має право торгувати автомобілями та підключено до бази даних МВС.Раніше, нагадаємо, зареєструвати договір могли тільки сервісні центри МВС, для чого було необхідно присутність і продавця, і покупця, або довіреність від них. Втім, сервіс-центри також продовжать надавати дану послугу, тому вибір місця реєстрації документа залишається за автомобілістами.

Хочу підкреслити, що нововведення нікого не утискає і не зобов’язує. Хто хоче, той може, як і раніше, оформити такий договір в сервісному центрі МВС, але для кого зручніше це зробити прямо в автосалоні — тепер є така можливість. Це особливо зручно, коли покупець і продавець знаходяться в різних регіонах і їм тепер немає необхідності спільно їхати в сервісний центр.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Влада спантеличена професійними стандартами для українців

31 травня 2017, 17:48

Дмитро Дубілет і команда iGov запропонували безкоштовно створити систему для електронної подачі документів на отримання ліцензій

25 травня 2017, 17:21

Останні новини за сьогодні: