Новини / Бізнес / Кабмін ліквідував голограми на акцизних марках
18 квітня 2012, 16:38
Розмір шрифта: А А А

Кабмін ліквідував голограми на акцизних марках

Кабмін ліквідував голограми на акцизних марках, голограма, акцизні марки, Михайло Бродський, поліграфічний комбінат Україна
Кабмін ліквідував голограми на акцизних марках

Уряд доручив державному поліграфічному комбінату «Україна» відмовитися від використання голограма в якості захисних елементів у виробництві акцизних марках. Кабінет міністрів України на засіданні 18 квітня ухвалив постанову «Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів України від 28 травня 2003 р. № 822-8 та від 21 травня 2008 р. № 486», згідно з яким державним поліграфічному комбінату «Україна» наказано відмовитися від використання в акцизних марках такого способу захисту, як голограма, пише ZN.UA.

Відомо, що саме цей спосіб захисту надає консорціум ЄДАПС. Вартість голограми в ціні акцизної марки становить 6 копійок, в середньому в рік виробляється і використовується при реалізації тютюнової та алкогольної продукції 6 млрд акцизних марок.

Комбінату «Україна» наказано забезпечити захист акцизної марки надійнішим способом, ніж голограма, перевірити достовірність яких може лише одна лабораторія в країні — лабораторія Міністерства фінансів.

Крім того, на засіданні уряду прийнято рішення змінити дизайн акцизної марки, який не змінювався вже більше 4 років, тоді як світова практика передбачає його зміну кожні 2-3 роки.

На звільнене від закупівлі в ЄДАПС кошти (360 млн грн щорічно) прийнято рішення придбати обладнання та налагодити власне виробництво пластикових посвідчень паспортів і полікарбонатних сторінок. В уряді розрахували, що виробництво цих документів на базі держпідприємства дозволить зменшити ціну, за якою реалізуються документи громадянам, в 4 рази.

Видання також нагадує, раніше голова Держпідприємництва Михайло Бродський оцінив розмах «викачування» концерном ЄДАПС коштів з Україною в 8 млрд грн щорічно.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Навіщо забороняти авто на єврономерах

26 травня 2017, 15:52

В Україні хочуть скасувати всі податки на деякі автомобілі

8 травня 2017, 11:18

Ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією стимулює розвиток корупції – топ-менеджер великого автоімпортера

26 лютого 2017, 10:56

Останні новини за сьогодні: