Новини / Бізнес / Суд заборонив НБУ ліквідувати Всеукраїнський банк розвитку
3 червня 2015, 08:09
Розмір шрифта: А А А

Суд заборонив НБУ ліквідувати Всеукраїнський банк розвитку

Суд заборонив НБУ ліквідувати Всеукраїнський банк розвитку, Господарський суд Києва, Всеукраїнський банк розвитку, фонд гарантування вкладів, Екосіпан
Суд заборонив НБУ ліквідувати Всеукраїнський банк розвитку

Господарський суд Києва заборонив Національному банку ліквідувати неплатоспроможний Всеукраїнський банк розвитку (ВБР, Київ) згідно з позовом потенційного інвестора компанії “Екосіпан” (Київ).

Про це йдеться в ухвалі суду №910 / 7726/15-г від 2 квітня.

27 листопада Національний банк відніс Всеукраїнський банк розвитку до категорії неплатоспроможних, після чого в банк була введена тимчасова адміністрація строком до 27 лютого (була продовжена до 27 березня).

При здійсненні тимчасової адміністрації, Фонд гарантування визначив для ВБР оптимальним способом виведення з ринку – продаж інвестору, а переможцем конкурсу оголошено ТОВ “Екосіпан” (Київ).

У березні “Екосіпан” отримав дозвіл Антимонопольного комітету на покупку акцій ВБР і погодив в Національному банку придбання істотної участі в банку, після чого звернувся до Фонду гарантування вкладів для укладення договору купівлі-продажу.

У свою чергу 27 березня Фонд гарантування вкладів запропонував Національному банку відкликати ліцензію та ліквідувати ВБР, у зв’язку, з чим продовжив повноваження тимчасового адміністратора банку.

Після цього “Екосіпан” звернувся до суду з вимогою заборонити НБУ приймати рішення про ліквідацію банку та визнати “Екосіпан” власником банку.

Суд задовольнив прохання компанії частково і заборонив регулятору відкликати ліцензію у ВБР, а Фонду заборонив припиняти роботу тимчасового адміністратора.

Як повідомляло агентство, ТОВ “Екосіпан” контролюється власником мережі “Ельдорадо” Віктором Поліщуком і є власником банку “Михайлівський”.

100% Всеукраїнського банку розвитку володіє Олександр Янукович.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Скільки грошей українці зберігають на депозитах

4 червня 2017, 20:15

Розенко пояснив, навіщо виділяти мільярд на перепис

5 травня 2017, 20:22

Фонд гарантування вкладів готує приємний сюрприз для вкладників

4 травня 2017, 13:33

Банк Мартиненко-Жванії збанкрутував

25 квітня 2017, 08:42

Останні новини за сьогодні: