Новини / Бізнес / ДКЦПФР за минулий тиждень позбавило ліцензій 58 компаній андеррайтинговых послуг
27 вересня 2010, 12:09
Розмір шрифта: А А А

ДКЦПФР за минулий тиждень позбавило ліцензій 58 компаній андеррайтинговых послуг

ДКЦПФР за минулий тиждень позбавило ліцензій 58 компаній андеррайтинговых послуг, Держкомісія з цінних паперів та фондового ринку, ліцензії, Володимир Петренко, Андеррайтинг, Дмитро Гавриленко
ДКЦПФР за минулий тиждень позбавило ліцензій 58 компаній андеррайтинговых послуг

Держкомісія України з цінних паперів та фондового ринку (ДКЦПФР) скористалася своїм правом анулювати ліцензії у зв‘язку з нездійсненням ліцензійного виду діяльності протягом року. Минулого тижня регулятор повідомив, що наказами від 15 вересня анульовані 58 ліцензій на здійснення андеррайтингу. Всі ці компанії не здійснювали заявлену в ліцензії діяльність у 2009 р. і I кварталі 2010 р.

У ДКЦПФР не змогли повідомити, скільки компаній мали ліцензії на андеррайтинг (розміщення цінних паперів). Зазвичай вони отримували їх одночасно з правом торгувати цінними паперами. Зараз на ринку працюють 755 торговців — ліцензій могли позбутися 8% з них. Це вже другий випадок масового відкликання ліцензій ДКЦПФР — у липні ліцензій на управління цінними паперами були позбавлені 18 торговців цінними паперами.

Член ДКЦПФР Володимир Петренко повідомив, що компанії, у яких відібрали ліцензії, не здійснювали андеррайтинг більше півтора року. «Після отримання звіту ліцензіата ми запитуємо документи, і якщо підтверджується, що він не веде діяльність, то на підставі цієї інформації анулюється ліцензія», — повідомив В. Петренко. У цьому списку значаться ТОВ «БГ Капітал», ТОВ «Фенікс-Капітал», ТОВ «Парекс Інвестментс Україна», АТ «ІК ’Проспект Інвестментс'» і ТОВ «ОК-2". В одному з товариств повідомили, що не отримували повідомлень від ДКЦПФР і вивчають можливість подачі позову до суду.»У цей період ми заробляли гроші на інших операціях, — пояснив генеральний директор ІЧ «Фенікс-Капітал» Дмитро Гавриленко .- Ми плануємо заново отримати ліцензію, оскільки даний вид послуг має шанси на існування, і їх реалізація можлива в майбутньому ". Вартість ліцензії складає 2 тис.грн, термін отримання — 30 днів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Державні банки можуть вийти на український ринок лотерей

27 травня 2017, 18:21

В уряді хочуть посилити вимоги до інтернет-магазинів

4 травня 2017, 17:25

Останні новини за сьогодні: