Новини / Бізнес / Луцький автозавод пішов в «кризову» відпустку
4 листопада 2008, 09:08
Розмір шрифта: А А А

Луцький автозавод пішов в «кризову» відпустку

Луцький автозавод пішов в "кризову" відпустку, автомобільний завод, криза, продукція, виробники
Луцький автозавод пішов в «кризову» відпустку

ua/ptheme/auto/2008/10/22/561882.html

Більше половини працівників ВАТ «Луцький автозавод» зараз знаходяться у вимушених відпустках. Про це розповів глава профспілкової організації автозаводу Віталій Предмірський.

Предмірський уточнив, що в цьому винна економічна криза. За його словами, загальна ситуація в Україні з кредитуванням, бюджетом і безліччю інших чинників руйнує промисловість. Крім того, затверджує він, різко зменшується попит на продукцію. «Ми рекомендували людям узяти відпустки на тиждень. Зараз робочі працюватимуть не у дві зміни, як раніше, а в одну. Як тільки ситуація налагодиться, люди відразу ж повернуться на свої робочі місця», — прокоментував ситуацію Владимир Предмірський.

Луцький автомобільний завод — один з провідних автовиробників в Україні, що спеціалізується на виробництві автобусів, вантажних і легкових автомобілів. У лютому 2005 року Луцький автомобільний завод увійшов до складу корпорації «Богдан». У I кварталі 2008 року на заводі збільшилося виробництво легкових автомобілів на 45% — до 18 тисяч 930 одиниць.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: