Новини / Бізнес / «Лукойл» має намір викупити власні цінні папери у американського акціонера ConocoPhillips
1 серпня 2010, 13:31
Розмір шрифта: А А А

«Лукойл» має намір викупити власні цінні папери у американського акціонера ConocoPhillips

"Лукойл" має намір викупити власні цінні папери у американського акціонера ConocoPhillips, Лукойл, цінні папери, акціонер, ConocoPhillips, Lukoil Finance Ltd, акції, сума, угода, опціон, нафтові компанії, кредит, Джим Малві
«Лукойл» має намір викупити власні цінні папери у американського акціонера ConocoPhillips

Російська компанія «Лукойл» має намір викупити власні цінні папери у американського акціонера ConocoPhillips.
«Лукойл» через дочірню Lukoil Finance Ltd підписав договір з фінансової «дочкою» ConocoPhillips про придбання у неї 64,6 млн власних звичайних акцій (7,6% капіталу). Сума операції складе 3,44 млрд дол — за ціною 53,25 дол за папір. Договір також передбачає опціон на придбання власних депозитарних розписок у кількості до 98,7 млн (11,61% від статутного капіталу) до 26 вересня поточного року, говориться в повідомленні нафтової компанії. Джерелами фінансування операції стануть власні кошти та залучення незабезпеченого кредиту, пояснили в прес-службі «Лукойл».
Продавати активи Conoco Phillips вирішила на початку року, для того щоб виправити непросте фінансове становище, в якому вона опинилася через кризу. Під розпродаж потрапила і половина 20-процентного пакету «Лукойлу», незважаючи на те, що російська компанія забезпечувала американським акціонерам чималий дохід. За підсумками 2009 р. від участі в її капіталі Conoco отримала 1,66 млрд дол, тобто третину всього свого чистого прибутку.
Голова ConocoPhillips Джим Малві пояснив тоді рішення продати пакет «Лукойлу» тим, що російський ринок його розчарував. Приводом послужили нестабільність податкової політики, а також жорсткість умов для приватних та іноземних компаній в нафтогазовій галузі.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Голова НБУ розповів, коли бізнес зможе отримати дешеві кредити

30 травня 2017, 10:57

Останні новини за сьогодні: