Новини / Бізнес / ЛУКОЙЛ одеський НПЗ знову в строю
8 листопада 2009, 11:34
Розмір шрифта: А А А

ЛУКОЙЛ одеський НПЗ знову в строю

ЛУКОЙЛ одеський НПЗ знову в строю, виробництво нафтопродуктів, нафта, Лукойл-Одеський НПЗ
ЛУКОЙЛ одеський НПЗ знову в строю

Найсучасніший український нафтопереробний завод ПАО «ЛУКОЙЛ-ОДЕСЬКИЙ НПЗ» (м. Одеса), що належить російській компанії «ЛУКОЙЛ», відновив виробництво нафтопродуктів, зупинене на початку жовтня. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу ВАТ «ЛУКОЙЛ» (Росія).

У повідомленні наголошується, що ВАТ «АК «Транснафта» знайшла технічну можливість з 1 листопада 2009 року почати постачання нафти по трубопроводу «Дружба» по маршруту «кордон Білорусі — кордон України — Броди — Одеса». Також в повідомленні відмічено, що в листопаді «ЛУКОЙЛ-ОДЕСЬКИЙ НПЗ» отримає 195 тис. тонн нафти і зможе відновити виробництво нафтопродуктів в колишньому об'ємі.

Нагадаємо, раніше нафта на «ЛУКОЙЛ-ОДЕСЬКИЙ НПЗ» постачалася через Придніпровські магістральні нафтопроводи (Лисичанськ – Кременчук — Одеський НПЗ). Зараз по цьому трубопроводу тільки у зворотному напрямі — з Одеси до Кременчука поставляється азербайджанська нафта на ЗАТ «Укртатнафта» (Кременчуцький НПЗ, Полтавська обл.). 1 жовтня «ЛУКОЙЛ-ОДЕСЬКИЙ НПЗ» припинив виробництво нафтопродуктів через зміну маршруту постачань російської нафти.


Довідка:

Одеський НПЗ здатний щорічно переробляти 2,8 млн тонн нафти. З 2000 року завод належить російській нафтовій компанії «ЛУКОЙЛ».

З липня 2005 року по березень 2008 року Одеський НПЗ знаходився на широкомасштабній модернізації. Проведена модернізація підприємства відкрила можливість збільшити глибину переробки нафти з 56,02% (у 2004 р.) до 78%, наростити на 2% відбір світлих нафтопродуктів і випуск вакуумного газойля, зменшити виробничі втрати на 0,56%. Модернізація заводу дозволила випускати бензин за стандартом Євро-3, дизельне паливо – за стандартом Євро-4.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Випуск відомого радянського авто хочуть відновити

4 червня 2017, 19:45

Останні новини за сьогодні: