Новини / Бізнес / Тибет планує відкрити магазини безмитної торгівлі
24 березня 2016, 19:09
Розмір шрифта: А А А

Тибет планує відкрити магазини безмитної торгівлі

Тибет планує відкрити магазини безмитної торгівлі, Тибет, магазини, безмитна торгівля, державний кордон
Тибет планує відкрити магазини безмитної торгівлі

Тибетський автономний район Китаю планує відкрити магазини безмитної торгівлі на пунктах пропуску через державний кордон з метою стимулювання прикордонної торгівлі і туризму, повідомляє агентство “Сіньхуа”.За словами начальника митниці міста Лхаса (адміністративного центру Тибету) Ван Веньсю, митниця співпрацює з урядом автономного району щодо того, щоб подати заявку на затвердження центрального уряду на відкриття магазинів duty free.

Тибет, що межує з Індією і Непалом, є місцем активної торгівлі між Китаєм і країнами Південної Азії. У 2011-2015 роках зовнішній товарообіг автономного району склав близько 76 млрд юанів ($ 11,7 млрд), причому 62% цієї суми було отримано за рахунок прикордонної торгівлі.Ван Веньсю не уточнив, в яких пунктах пропуску будуть створені магазини безмитної торгівлі.

У 2015 році обсяг зовнішньої торгівлі Тибету скоротився на 59,2% після сильного землетрусу в Непалі в квітні. КПП “Цзілун” на китайсько-непальської кордоні відновив роботу лише в жовтні 2015 року, в той час як інший великий КПП “Чжанму” ще відновлюється.

Відкриття магазинів duty free допоможе поліпшити статус Тибету як одного з важливих туристичних напрямків у світі, зазначив заступник начальника Комітету з розвитку туризму автономного району Тибету Хун Вей.У 2011-2015 роках Тибет прийняв у цілому 67,89 млн китайських і зарубіжних туристів. Доходи цієї галузі склали 87,4 млрд юанів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: