Новини / Бізнес / «Магнітка» вкладе $ 100 млн. в турецький завод
7 листопада 2012, 16:45
Розмір шрифта: А А А

«Магнітка» вкладе $ 100 млн. в турецький завод

«Магнітка» вкладе $ 100 млн. в турецький завод, Магнітогорський металургійний комбінат, інвестиції, Віталій Галкін
«Магнітка» вкладе $ 100 млн. в турецький завод

Магнітогорський металургійний комбінат (ММК) вивчає можливість додаткових середньострокових інвестицій у розмірі $ 100 млн. у розвиток турецького активу MMK-Metalurji з метою зниження собівартості продукції і підвищення ефективності виробництва.

Згідно з повідомленням «Магнітки», серед потенційних інвестиційних проектів, які розглядає ММК, — будівництво шахтної печі типу OxiCup і комплексу з виробництва брикетів (що дозволить знизити залежність від цінового співвідношення лом-рулон, ефективно використовувати відходи виробництва і замістити покупної чавун власним), а також модернізація стану гарячої прокатки з введенням додаткової кліті (з метою розширення спектру продукції, що випускається із збільшенням частки високомаржинальних сортаменту).

ММК прогнозує поліпшення економічної ситуації і відновлення світової металургії, в тому числі чорної металургії в осяжному майбутньому. Тому одним із пріоритетних напрямків діяльності компанії є подальший розвиток турецького активу. «На даному етапі економічного циклу такі інвестиції представляються своєчасними та виправданими», — підкреслив генеральний директор ММК-Metalurji Віталій Галкін.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Всесвітній банк купить частину «Укргазбанку» найближчим часом — НБУ

12 листопада, 08:09

Останні новини за сьогодні: