Новини / Бізнес / Маленькі магазини вирішили піти війною на супермаркети
21 листопада 2013, 11:33
Розмір шрифта: А А А

Маленькі магазини вирішили піти війною на супермаркети

Маленькі магазини вирішили піти війною на супермаркети, магазин біля будинку, супермаркет, ритейлер
Маленькі магазини вирішили піти війною на супермаркети

Звичні всім жителям ще з часів Радянського союзу маленькі магазини біля будинку вирішили відстоювати своє місце на ринку поряд із великими супермаркетами.

Так, багато маленьких магазинів будуть об‘єднуватися в одну торговельну мережу, щоб мати можливість конкурувати з великими ритейлами. Такий приклад українські підприємці взяли з роботи маленьких магазинів США, пише «Аграрний тиждень».

Першою областю, де сталося подібне об’єднання, стала Донецька. Там відбулося злиття мереж «Аверс», «Батон» і «Ріпка», які будуть розвивати одну мережу «магазинів біля будинку». На базі об‘єднаних мереж створений «Союз малих мереж України» (СМСУ), який очолив директор дистриб’юторської компанії «Продхолдинг» Ігор П‘яних.

Керівник СМСУ повідомив, що планується додати до вже наявного альянсу ще кілька мереж. Залучати клієнтів вони будуть низькими цінами, які вдасться зменшити за рахунок спільних закупівель продукції, які надалі будуть надходити в єдиний розподільчий центр. За словами Ігоря П’яних, перевага великих супермаркетів у тому, що вони працюють не через дистриб‘юторів, а напряму з постачальниками. Об’єднання маленьких магазинів дозволить робити те ж саме. Внаслідок чого, можна продавати товар на 20-30% дешевше.

Керівник департаменту товарного обліку і контролю мережі «Наш край» Василь Філіпчук вважає, що робота за прикладом США і Європи не приживеться в Україні. За його словами, кожен з керівників буде хвилюватися тільки за свій бізнес. Тим більше, що у кожного з операторів вже своя налагоджена система роботи.

Великі конкуренти «магазинів біля дому» теж не бояться такого об‘єднання. Вони вважають, що маленьким магазинам все одно не наздогнати за обсягами товарообігу в супермаркетах. Комерційний директор компанії «Фудмаркет» Дмитро Каширін зазначає, що єдиний, хто може бути не задоволений таким альянсом, — це Антимонопольний комітет. Адже при об’єднанні кількох юридичних осіб, то їх можна розцінювати як картельна змова.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Цибулиння продають за 900 гривень

24 березня 2017, 10:06

В Україні відкриють 10 бюджетних супермаркетів

23 лютого 2017, 11:32

Столичним пенсіонерам запропонували безкоштовний хліб

12 лютого 2017, 15:51

Останні новини за сьогодні: