Новини / Бізнес / Maserati випустить повністю електричне спорт-купе, яке складе конкуренцію моделям Tesla Motors
28 червня 2016, 17:58
Розмір шрифта: А А А

Maserati випустить повністю електричне спорт-купе, яке складе конкуренцію моделям Tesla Motors

Maserati випустить повністю електричне спорт-купе, яке складе конкуренцію моделям Tesla Motors, Maserati, спортивне куп, електромобіль
Maserati випустить повністю електричне спорт-купе, яке складе конкуренцію моделям Tesla Motors

Останнім часом все більше дорогих автомобільних брендів виявляють інтерес до сегмента електромобілів. Зараз крім відомої Tesla Motors, для якої напрямок електричних автомобілів є основним, свої електричні моделі вже представили або готуються представити такі імениті компанії, як BMW, Mercedes, Aston Martin і Jaguar. Відносно скоро до них приєднається ще один виробник розкішних автомобілів Maserati.

Автоконцерн Fiat Chrysler Automobiles (FCA), до складу якої входить італійська компанія Maserati, має намір додати в свій асортимент як мінімум дві повністю електричні моделі: спортивне купе Alfieri Maserati (на заголовному зображенні), концепт якого був показаний на Женевському автосалоні в 2014 році і невеликий міський автомобіль для європейського ринку Fiat. Про це в інтерв'ю Bloomberg Television повідомив виконавчий директор FCA Серджіо Маркиони.

На жаль, ніяких технічних подробиць щодо електричного спорт-купе Maserati і міського електромобіля Fiat поки немає. Відомо лише, що обидві моделі є експериментами, а випуск електричної версії Alfieri Maserati планується не раніше 2019 року. Також пан Маркиони пообіцяв випуск нових гібридних автомобілів, в тому числі спортивну модель Maserati Levante. Компанія розраховує випустити гібридні версії більшості своїх існуючих моделей до 2021 року в рамках плану з виконання цільових показників викидів.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: