Новини / Бізнес / Міжнародний день щастя: історія свята
20 березня 2017, 16:44
Розмір шрифта: А А А

Міжнародний день щастя: історія свята

Міжнародний день щастя: історія свята, день щастя, резолюція ООН, економічний розвиток, Королівство Бутан
Міжнародний день щастя: історія свята

Сьогодні, 20 березня, відзначається міжнародний день щастя. Свято це досить молодий і бере свій початок в 2012 році.

Згідно резолюції ООН №66/281 20 березня було проголошено Міжнародним днем щастя (International Day of Happiness) з метою підтримати ідею про те, що прагнення до щастя є спільним почуттям для всіх людей нашої планети. Також, на думку засновників Дня, сьогоднішнє свято покликаний показати, що щастя є однією з основних цілей людства.

Заснувавши Міжнародний день щастя, ООН прагне звернути увагу світової громадськості на те, що економічний розвиток має бути збалансованим, рівноправним і всеохоплюючим. Результатом здійснення такої моделі розвитку стане стійке економічне зростання в країнах з подальшим зниженням рівня бідності.
Разом з тим, ООН стверджує, що для досягнення глобального стану щастя на планеті необхідно підтримувати економічне зростання соціальними і екологічними програмами.

Прикметно, що ініціатива установи Міжнародного дня щастя надійшла з невеликої гірської країни — Бутану. Вважається, що жителі Королівства Бутан є найщасливішими людьми в світі — чемпіонами по коефіцієнту Валового Національного Щастя, яким вимірюється національний добробут громадян.
Також для відображення добробуту людей і стану навколишнього середовища в різних країнах світу, в липні 2006 року було запроваджено Міжнародний індекс щастя.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: