Новини / Бізнес / Microsoft кидає виклик Google з власним перекладачем Translator
12 серпня 2015, 14:36
Розмір шрифта: А А А

Microsoft кидає виклик Google з власним перекладачем Translator

Microsoft кидає виклик Google з власним перекладачем Translator, Microsoft, мобільний додаток, перекладач, Microsoft Translator, Google Translate
Microsoft кидає виклик Google з власним перекладачем Translator

Microsoft представила мобільний додаток для машинного перекладу – Microsoft Translator. Його вже можна завантажити для Android і iOS, а також Android Wear і Apple Watch.

Для перекладу достатньо ввести або продиктувати слово або фразу для перекладу. Додаток у відповідь покаже переклад на екрані і потім скаже його. Переклад можна скопіювати і потім вставити в інші програми.

Microsoft Translator підтримує значну кількість мов – 50, серед яких російська, англійська, китайська, французька, італійська, іспанська, японська та іврит.

Microsoft не цурається машинного перекладу. Наприклад, існує веб-сервіс Bing Translator, дуже схожий на Google Translate. Трохи більше цікава розробка – Skype Translator – дозволяє в реальному часі переводити розмову двох людей. Однак з Microsoft Translator корпорація вперше надає додаток перекладу для Android і iOS, причому починає впритул конкурувати з Google, яка вже давно робить саме це ж.

Google Translate володіє великим числом функцій, наприклад, переклад камерою з накладенням тексту прямо на картинку. Однак аналог від Microsoft вже на старті підтримує більше мов (50 проти 27 у Google). У Google немає версії свого перекладача для Android Wear, а у Microsoft – є. Оцінка додатка серед користувачів магазинів поки досить висока – 4,5 (і в Google Play, і в App Store).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Оновлення Windows 10 вбило пристрої користувачів

2 червня 2017, 16:07

Останні новини за сьогодні: