Новини / Бізнес / Світові поставки персональних комп'ютерів впадуть на 7,2%
31 серпня 2016, 09:55
Розмір шрифта: А А А

Світові поставки персональних комп'ютерів впадуть на 7,2%

Світові поставки персональних комп'ютерів впадуть на 7,2%, світові поставки персональних комп’ютерів, International Data Corporation, попит
Світові поставки персональних комп'ютерів впадуть на 7,2%

Світові поставки персональних комп’ютерів (ПК) в 2016 році скоротяться на 7,2% в річному зіставленні, – прогнозують експерти International Data Corporation (IDC).

Втім, в IDC трохи поліпшили прогноз, оскільки в травні очікували падіння показника в цьому році на 7,3%. Очікується, що в 2017 році темпи зниження поставок ПК сповільняться до 2,1%. Попередній прогноз IDC вказував на зменшення поставок ПК в наступному році на 1,6%. Темпи зниження продажів ПК в II кварталі 2016 року сповільнилися до 4,1%, причому динаміка продажів виявилася на 3 процентних пункти кращою за очікування IDC.

На думку експертів IDC, ситуація пов’язана зі збільшенням попиту на ПК в США, Західній Європі та країнах Латинської Америки, що пов’язано, зокрема, з поповненням запасів продукції. Ця тенденція не збережеться в II півріччі 2016 року, впевнені в корпорації.

Як підкреслюється в аналітичному огляді, імпульс до зростання попиту на ПК також послаблюється збереженням економічної і політичної невизначеності в світі, пов’язаної з коливаннями валютних курсів і цін на нафту, а також потенційними наслідками виходу Великої Британії з Євросоюзу (Brexit).

Раніше повідомлялося, в Україні в першому кварталі 2016 року ринок ІТ-техніки скоротився ще на 3,7% в грошовому вираженні в порівнянні з аналогічним кварталом минулого року, склавши 3 млрд грн.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Попит на «теплі» кредити зріс у 6 разів

15 березня 2017, 08:49

В Україні оживає ринок нерухомості, — експерти

6 лютого 2017, 13:44

Продукти першої необхідності рекордно подорожчали

8 січня 2017, 16:53

Які українські продукти користуються найбільшим попитом у Європі

14 жовтня 2016, 18:00

Останні новини за сьогодні: