Новини / Бізнес / Мобільним операторам хочуть заборонити стягувати гроші з абонентів за послуги без їх згоди
19 вересня 2019, 10:47
Розмір шрифта: А А А

Мобільним операторам хочуть заборонити стягувати гроші з абонентів за послуги без їх згоди

Мобільним операторам хочуть заборонити стягувати гроші з абонентів за послуги без їх згоди, абоненти мобільного зв’язку, мобільний зв’язок, телеком-послуги
Мобільним операторам хочуть заборонити стягувати гроші з абонентів за послуги без їх згоди

Національна комісія з питань регулювання зв‘язку (НКРСІ) прийняла за основу проект змін до Правил надання телеком-послуг. Про це повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Зокрема регулятор ввів поняття «код підтвердження» — це одноразовий пароль, який телеком-оператор надсилає в повідомленні або на електронну пошту абоненту з метою підтвердження замовлення телеком-послуг або контент-послуг.

Провайдерам може бути заборонено надавати контент-послуги без замовлення або згоди споживача, надавати контент-послуги, коли закінчуються гроші на рахунку або при досягненні граничної суми коштів на рахунку. Провайдерам також заборонять включати в тарифні плани послуги доступу до контент-ресурсів.

У НКРЗІ відзначили, що абоненти мобільного зв’язку все частіше скаржаться на списання без їх відома коштів за контент-послуги, які вони не замовляли і не використали.

«Захист прав споживачів в разі необгрунтованого списання коштів під виглядом оплати контент-послуг є майже неможливою при обслуговуванні в знеособленої формі. Більше 90% абонентів обслуговуються саме таким чином. Тобто відсутній дієвий захист прав споживачів. За останні 3 роки надійшло 1266 звернень громадян про порушеннях прав споживачів при наданні контент-послуг», — підкреслили в Комісії.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  В Україні стало одним мобільним оператором менше

  5 вересня 2013, 07:56

  «Укрпошта» стане тісніше працювати з інтернет-магазинами

  12 листопада 2012, 17:43

  У 16% українців немає мобільного телефону

  23 листопада 2011, 14:50

  Останні новини за сьогодні: