Новини / Бізнес / Дистанційну торгівлю можуть заборонити
14 лютого 2011, 17:55
Розмір шрифта: А А А

Дистанційну торгівлю можуть заборонити

Дистанційну торгівлю можуть заборонити, Міністерство економічного розвитку і торгівлі, дистанційна торгівля, товари, торгова площа
Дистанційну торгівлю можуть заборонити

Міністерство економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) України пропонує заборонити суб‘єктам торговельної діяльності здійснення дистанційної торгівлі без наявності офісного приміщення, в якому здійснюється оформлення документів купівлі-продажу товарів.

Відповідна норма прописана в проекті закону України «Про внутрішню торгівлю», оприлюдненому на веб-сайті міністерства.

При цьому документ передбачає введення штрафу за порушення цієї норми в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Крім того, метр пропонує заборонити «спрощенцям»здійснювати торговельну діяльність на торговій площі понад 200 кв. м в магазинах.

Документ також передбачає, що суб’єкт торговельної діяльності для здійснення мережевої торгівлі повинен мати приміщення для прийому, зберігання і підготовки для продажу товарів (офісні і складські приміщення). Порушення цього положення передбачає стягнення штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Згідно з пояснювальною запискою до проекту документа, цей законопроект спрямований на розвиток внутрішньої торгівлі на принципах конкуренції та рівності фізичних та юридичних осіб перед законом та пріоритету прав споживачів, а також визначає механізм та основи реалізації державної політики у сфері внутрішньої політики.

Документ при його прийнятті вступить в силу з дня публікації, крім статей 20 («Повноваження органу держконтролю у сфері торгівлі») і 22 («Відповідальність суб'єктів торговельної діяльності»), які наберуть чинності через шість місяців з дня публікації.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Мінекономіки готує онлайн-сервіс перевірок бізнесу

24 травня 2017, 18:51

Алкоголь відстежуватиметься он-лайн

5 травня 2017, 08:50

В Україні ввели антидемпінгові заходи щодо російського імпорту

17 квітня 2017, 20:19

Останні новини за сьогодні: