Новини / Бізнес / Трудових мігрантів можуть змусити платити в Пенсійний фонд
1 червня 2017, 20:57
Розмір шрифта: А А А

Трудових мігрантів можуть змусити платити в Пенсійний фонд

Трудових мігрантів можуть змусити платити в Пенсійний фонд, трудові мігранти, страхові внески, Пенсійний фонд України
Трудових мігрантів можуть змусити платити в Пенсійний фонд

Трудові мігранти з України повинні сплачувати страхові внески до Пенсійного фонду України.

Про це заявив міністр соціальної політики Андрій Рева на зустрічі з послом Словаччини в Україні Юраєм Сівачеком і главою представництва Міжнародної організації з міграції Манфредом Профазе, передає Мінпром.

За його словами, Мінсоцполітики має намір співпрацювати з країнами ЄС в питаннях легалізації українських заробітчан для врегулювання виплат їхніми роботодавцями страхових внесків в Україні.

Ю.Сівачек наголосив на готовності словацького міністерства соцполітики працювати спільно з українською стороною над вирішенням проблем в цій сфері. У свою чергу, А.Рева наголосив на необхідності відповідної угоди між двома країнами щодо українців, які там працюють, з метою не просто легалізувати їхню працю, а в зв’язку з критичною проблемою в зарахуванні їм стажу для призначення майбутніх пенсій.

“І для цього необхідно, щоб роботодавці платили страхові внески в Україні”, – сказав А.Рева. Як приклад він навів нещодавно підписаний договір з Ізраїлем щодо офіційного працевлаштування з пакетом соціального захисту українських будівельників.

Ізраїль повідомив українській стороні свою потребу – кількість необхідних працівників становить 20 тис. осіб, які працюватимуть і отримуватимуть зарплату, а ізраїльські роботодавці будуть платити пенсійні внески в український фонд.

“Ми хочемо запропонувати іншим закордонним партнерам, щоб вони формували свої потреби, щоб це була організована, цивілізована взаємодія”, – сказав А.Рева.

Він зазначив, що на початку червня в Братиславі відбудеться зустріч міністрів соціальної політики двох країн, присвячена врегулюванню питань трудової міграції.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Пенсійний вік зросте для більшості пенсіонерів

2 червня 2017, 15:15

Світовий банк підтримав проект пенсійної реформи

31 травня 2017, 17:28

Останні новини за сьогодні: