Новини / Бізнес / MoneyGram відзначає перспективність українського ринку
26 липня 2009, 08:29
Розмір шрифта: А А А

MoneyGram відзначає перспективність українського ринку

MoneyGram відзначає перспективність українського ринку,
MoneyGram відзначає перспективність українського ринку

Міжнародна компанія за поданням послуг грошових переказів MoneyGram Internation відзначає перспективність українського ринку грошових переказів. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на голову правління MoneyGram Internation Памелу Петслі.

«Україна є дуже важливим ринком для нас, як і решта країн СНД. Навіть в умовах кризи ми бачимо, що наш бізнес тут росте», — відзначила П.Петсли. За її словами, на сьогодні 12% всіх вхідних грошових переказів до України і, зокрема 42% перекладів з Росії, здійснюються через систему MoneyGram. В цілому ж за останній рік бізнес MoneyGram в Україні виріс на 20%.

 

П.Петсли підкреслила, що саме переклади з Росії на сьогодні є для компанії найбільш перспективним напрямом розвитку в контексті розвитку бізнесу в Україні. Збільшувати свою частку на даному сегменті ринку компанія має намір перш за все за рахунок розширення лінійки продуктів, а також конкурентоздатної тарифної політики. Крім того, за її словами не малу роль в розвитку бізнесу MoneyGram займає співпраця з українською компанією PROFIX, що працює в сегменті технологій банківського обслуговування з метою впровадження сервісу грошових переказів у ряді країн СНД.

Як повідомила П.Петсли, на сьогодні Україна займає восьме місце в світі по вхідних з інших країн платежах. При цьому особливо важлива роль України як країни, в яку прямує основний об'єм грошових платежі з Росії, а та, у свою чергу займає третє місце по витікаючих платежах. Перше місце по витікаючих платежах займає США, друге Саудівська Аравія. «Україна в цьому відношенні критично важлива по отриманню платежів з Росії, США і Західної Європи» — відзначила П.Петсли.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Останні новини за сьогодні: