Новини / Бізнес / Уряд Молдавії монополізує гральний бізнес
18 травня 2011, 08:12
Розмір шрифта: А А А

Уряд Молдавії монополізує гральний бізнес

Уряд Молдавії монополізує гральний бізнес, Молдова, монополія, гральний бізнес, В'ячеслав Негруца, АТ Loteria Nationala a Moldovei
Уряд Молдавії монополізує гральний бізнес

Уряд Молдови встановлює державну монополію на гральний бізнес. Про це у вівторок після засідання уряду заявив міністр фінансів В'ячеслав Негруца.

Згідно з ухваленим у вівторок рішенням уряду, протягом трьох місяців має бути створене АТ Loteria Nationala a Moldovei (Національна лотерея Молдавії) по керівництву діяльністю в сфері лотерей, казино та ігрових автоматів.

«Ми хочемо навести порядок в цій сфері, а це передбачає, що держава повинна встановити монополію на все, що належить до ринку грального бізнесу. АТ встановить правила діяльності на цьому сегменті ринку», — сказав Негруца.

За словами міністра, така практика повсюдно поширена в європейських країнах. Міністр фінансів заявив, що працюють в гральному бізнесі за ліцензією компанії зможуть продовжити діяльність до закінчення терміну ліцензії.

«При створенні компанії з грального бізнесу її управління буде здійснюватися спільно з АТ, яке забезпечить найкраще географічне розташування пунктів, в яких слід відкривати гральні заклади. У Кишиневі багато ігрових апаратів, робота яких не перебувають під наглядом держави. Відзначаються випадки, коли діти витрачають гроші батьків, які виїхали за кордон », — сказав Негруца.

Міністр фінансів підкреслив, що влада хоче керувати цією сферою діяльності з найбільшою користю для суспільства. На його думку, управління гральним бізнесом означає прозорість, ефективний бухгалтерський облік і розподіл доходів, які покладені державі. За його словами, 25-50% доходів АТ будуть спрямовані на підтримку соціальної сфери, в тому числі культури і спорту

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Молдова ввела мито на українську молочку

28 квітня 2017, 12:49

Україна побудує об'їзну дорогу через Молдову

4 квітня 2017, 12:40

В Молдову заборонять ввозити термометри, лампи і косметику

31 березня 2017, 16:48

Останні новини за сьогодні: