Новини / Бізнес / Ford знімає мораторій на зарплату і премії Вільяму Форду
9 серпня 2010, 17:51
Розмір шрифта: А А А

Ford знімає мораторій на зарплату і премії Вільяму Форду

Ford знімає мораторій на зарплату і премії Вільяму Форду, Ford, Форд, автоконцерн, Вільям Форд, мораторій, зарплата, топ-менеджер
Ford знімає мораторій на зарплату і премії Вільяму Форду

Вільям Форд добровільно відмовився від виплат ще в 2005 році, вирішивши не отримувати зарплату, доти поки автовиробник не повернеться до стабільного прибутку. На початку 2008 року рада директорів Ford (Форд) почала нараховувати В. Форду відкладену винагороду за працю, а тепер комітет з компенсацій компанії вирішив виплатити топ-менеджеру накопичене. У результаті В. Форд отримає 4,2 млн доларів грошима, а також опціони на акції компанії загальною вартістю близько 11,6 млн доларів, випливає з матеріалів Ford (Форд), направлених в Комісію з цінних паперів і бірж США.

На момент, коли В. Форд вирішив відмовитися від отримання зарплати та преміальних, Ford Motor (Форд Мотор) вважався найбільш нестійким автоконцерном Детройтської трійки. Проте надалі в той час як його конкуренти General Motors (Дженерал Моторс) і Chrysler (Крайслер) просили у держави фінансової підтримки і проходили процедуру банкрутства, Ford (Форд) поступово відвойовував частку ринку і поправляв своє фінансове становище самостійно.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні в півтора разу зросла кількість автокредитів

3 травня 2017, 15:08

Останні новини за сьогодні: