Новини / Бізнес / Багачі шахраї
2 березня 2012, 08:42
Розмір шрифта: А А А

Багачі шахраї

Багачі шахраї, багаті люди, експеримент, шахраї, Пол Піфф
Багачі шахраї

Вчені прийшли до висновку, що багаті люди більше, ніж інші, схильні до неетичної поведінки, пише The Los Angeles Times.

(Inopressa.ru) — Дослідники з Каліфорнійського університету в Берклі довели цю теорію за допомогою ряду експериментів. В рамках одного з них спеціально навчені спостерігачі ховалися біля перехрестя в центрі міста і робили собі позначки про марки, роки випуску та стан автомобілів, які проїжджали повз, роповідає видання. Потім вони відзначали, чекали водії своєї черги на повороті. З'ясувалося, що люди, які сиділи за кермом найдорожчих автомобілів, в чотири рази частіше, ніж водії менш дорогих машин, здійснювали поворот, не маючи на те права.

В результаті інших експериментів і опитувань було встановлено, що люди з більш високим соціально-економічним статусом більш схильні шахраювати, щоб отримати приз, відняти цукерку в дитини або привласнити собі зайву здачу.

Так як у багатих людей більше фінансових ресурсів, вони менше залежать від правил виживання в соціумі, вважають автори дослідження, опублікованого в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences. В результаті вони керуються в своїй поведінці власними інтересами і відчувають менше докорів сумління, коли порушують правила.

«Живучи в більш замкненому світі, ви, швидше за все, будете менш чутливі до потреб інших», — зазначив автор дослідження Пол Піфф.

«Але, перш ніж 99% населення відчують етичне перевагу над 1% багатих, необхідно врахувати наступне: Піфф і його колеги також встановили, що етичні стандарти будь-якої людини можуть похитнутися, якщо він раптово виграє в лотерею і приєднається до заповітного 1%», — пише Ерін Браун. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні з'явився новий вид шахрайства з доларами

16 травня 2017, 19:54

Українцям обіцяють компенсувати збитки від квартирних шахраїв

15 травня 2017, 18:30

Дороги України може накрити нова хвиля ДТП

10 травня 2017, 13:24

Останні новини за сьогодні: