Новини / Бізнес / Москва випередила Лондон в рейтингу найбільш перспективних ринків нерухомості
4 листопада 2011, 23:00
Розмір шрифта: А А А

Москва випередила Лондон в рейтингу найбільш перспективних ринків нерухомості

Москва випередила Лондон в рейтингу найбільш перспективних ринків нерухомості, Москва, ринок нерухомості, Європа, інвестиції в нерухомість
Москва випередила Лондон в рейтингу найбільш перспективних ринків нерухомості

Російська столиця посіла перше місце в рейтингу European Regional Economic Growth Index (E-REGI), складеному компанією LaSalle Investment Management.

Цього року рейтинг, в який потрапили міста, де ринок нерухомості є найбільш перспективним, включає 326 регіонів в 33 країнах Європи із загальною кількістю населення близько 780 млн осіб.

Експерти відзначили винятковий потенціал зростання Москви, де в середньостроковій перспективі буде переважати високий попит на нерухомість. Укладачі рейтингу враховували величину самого міста, а також його потенціал.

Лондон, який у минулому році очолив рейтинг, опустився на один рядок через зміну ВВП і зростання зайнятості. Поточна глобальна фінансова нестабільність також впливає на британську столицю. У той же час по забезпеченню та розвиненості ділового середовища Лондон як і раніше набагато випереджає конкурентів, у тому числі і Москву, проте значно програє останній в потенціалі зростання.

Третє місце в 2011 році утримав Мюнхен, далі йдуть Париж, Стамбул, Люксембург, Стокгольм, Осло, Копенгаген і Штутгарт. Особливо виділяється динаміка Стамбула, який два роки тому був на75-му місці, а рік тому — на 25-му. У LaSalle Investment Management відзначили, що місто стрімко перетворюється в регіональний фінансовий центр.

Київ опинився на 58-му місці, опустившись за рік на дві позиції. Експерти ринку нерухомості визнають, що місто не може похвалитися високою розвиненістю бізнес-середовища, але визнають його потенціал.

Зазначимо, що рейтинг E-REGI є своєрідним гідом для інвесторів, девелоперів та орендарів, який демонструє лідерів і аутсайдерів ринку нерухомості.

Раніше дослідження CBRE показало, що столиця Великобританії приваблює в п'ять разів більше неєвропейських інвесторів, ніж її найближчі міста-конкуренти.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію

Коментарі (2)

  • take a look at it! (анонімно) 26 жовтня 2013, 08:30 ссылка
    M8vIXN Enjoyed every bit of your blog article. Will read on...
  • great things to know (анонімно) 18 листопада 2013, 08:48 ссылка
    3Pl7KJ I loved your post.Thanks Again.
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: