Новини / Бізнес / В ЄС може з’явитися конкурент Visa та MasterCard
3 грудня 2015, 20:25
Розмір шрифта: А А А

В ЄС може з’явитися конкурент Visa та MasterCard

В ЄС може з’явитися конкурент Visa та MasterCard, Visa, Mastercard, платіжна карта, євросоюз
В ЄС може з’явитися конкурент Visa та MasterCard

Сьогодні на частку Visa і MasterCard в Європі припадає 86% всіх платіжних карт. А популярність місцевих платіжних систем продовжує падати.

З кожних €10, витрачених на території Євросоюзу, €9 знімається з карт американських платіжних систем. Це найвищий показник серед інших регіонів.

54% карткових витрат припадає на частку Visa. Трохи менше транзакцій відбувається за участі платіжних інструментів MasterCard. Менше 2% безготівкових платежів по картах припадає на частку конкурентів American Express, Discover, JCB і UnionPay.

Панування американських платіжних продуктів викликає заклопотаність Європейського центрального банку. ЄЦБ закликає банки регіону створити третю приватну платіжну систему, для заохочення конкуренції на ринку.

Заклики до створення конкурентоспроможної європейської платіжної системи стали звучати все частіше, після того, як Visa погодила придбання Visa Europe. Ця компанія з 2007 року пропрацювала на європейському ринку в статусі самостійної організації.

Якщо в Європі все-таки з’явиться нова платіжна система, їй доведеться конкурувати з іншими в умовах законодавчого обмеження міжбанківської комісії до 0,2% для дебетових карт і 0,3% для кредиток

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Україна збільшила імпорт продуктів в країни ЄС

23 травня 2017, 17:26

Євросоюзу довелося піти на порушення, щоб дати Україні безвіз з 11 червня

22 травня 2017, 13:37

Останні новини за сьогодні: