Новини / Бізнес / Банк «Київ» може припинити діяльність
12 лютого 2013, 13:42
Розмір шрифта: А А А

Банк «Київ» може припинити діяльність

Банк "Київ" може припинити діяльність, емісія єврооблігацій, банк Київ, Міністерство фінансів, безнадійна позика
Банк «Київ» може припинити діяльність

У проспекті емісії єврооблігацій України, які були продані на початку лютого, зазначено реальний стан проблемного портфеля кредитів банківської системи, а також оповістили плани по банку «Київ»

У документі повідомляється, що Міністерство фінансів розглядає два сценарії для банку «Київ», який перейшов під урядовий контроль в кризовий період в результаті рекапіталізації за рахунок бюджетних коштів: можливо, злиття з іншим банком або припинення операцій банком.

Також, згідно з документом, частка сумнівних та безнадійних позик (doubtful and bad loans) в загальному кредитному портфелі банків України до початку грудня 2012 становила 12,5%, а субстандартних — ще 26,7%.

Як повідомлялося, у минулому році банкіри посилили роботу з проблемними позичальниками, завдяки чому їм вдалося отримати дохід від повернення списаних активів у розмірі 1,66 млрд. гривень. Це більше, ніж за три попередні роки, коли установи заробили на поверненні активів 900 млн. гривень. Ці кошти надали позитивний вплив на загальний прибуток банків, яка в 2012 році склала 4,89 млрд. грн. Ще в 2011 році банківська система залишалася збитковою (7,7 млрд. гривень).

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: