Новини / Бізнес / За рахунок чого можна зменшити квартплату
2 травня 2013, 08:04
Розмір шрифта: А А А

За рахунок чого можна зменшити квартплату

За рахунок чого можна зменшити квартплату, квартплата, Тетяна Лощицька, Київ, міський бюджет
За рахунок чого можна зменшити квартплату

Левову частку квартплатних грошей забирає місто, решту витрачає на свій розсуд ЖЕК. Керуюча компанія 90% коштів витрачає на будинок.

На відміну від ЖЕКу, керуюча компанія може переглянути квартирну плату в бік її зниження. Про це в ході інтернет-конференції на тему «Як повернути і облаштувати вкрадену багатоповерхівку. Квітневі тези», що пройшла в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ, розповіла генеральний директор ТОВ «Керуюча компанія ЛАД» Тетяна Лошицька.

«За рахунок чого можливе це зниження? За рахунок перерозподілу фінансових потоків, що надходять від квартплати», — пояснила експерт.

За її словами, у Києві встановилася практика, коли всі грошові надходження від квартирної плати йдуть до міського бюджету. На відшкодування витрат ЖЕКів з обслуговування та утримання будинків з міського бюджету, як правило, повертається не більше 45%.

 

«З повернутих ЖЕКам сум близько 20% витрачається на оплату роботи безпосередніх виконавців (двірники, сантехніки і т. д.) і на придбання матеріалів для ремонту та обслуговування будинків, а інші 80% йдуть на оплату послуг з управління будинком. Після укладення договору між ОСББ та КК ЛАД фінансові потоки розподіляються інакше: 100% надходження квартплати йде на обслуговування Вашого будинку. При цьому вартість послуг з управління будинком зазвичай становить 8-12% від квартирної плати», — підкреслила Тетяна Лошицька.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
  Ви не авторизувались.
  Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
  ваш коментар:

  Читайте також:

  Київ у найближчі 20 років планує розбудовувати правий берег

  26 лютого 2019, 09:14

  У Києві пограбували банк і вкрали 285 гривень

  25 травня 2017, 17:25

  Останні новини за сьогодні: