Новини / Бізнес / Чому ми не багаті?
28 серпня 2013, 11:33
Розмір шрифта: А А А

Чому ми не багаті?

Чому ми не багаті?, коментарі, блог, багатство, держава
Чому ми не багаті?

Дуже часто коментарі блогів рясніють фразами про те що нам не дає бути багатими, точніше навіть отримувати мінімум того, що необхідно для більш-менш нормального життя нашу державу. Частково я з ними згоден, тому що податки, збори і т.п. відбивають всяке бажання горбатитися за копійки.

Якщо прогулятися містом, можна побачити безліч магазинів, які між іншим не святі утримують, а звичайні люди, які колись взяли кредит або позичили у своїх родичів гроші. На сьогоднішній день у них є машина, будинок і кілька магазинів. Так, не багато хто зумів заробити гроші, але ті хто не опускав руки, не спився і не витрачав свій час по дрібницях. Так само мої знайомі взяли машини і возять вантажі, роботи багато, машини ламаються, часто вже не бувають вдома, але зате заробили гроші. Прикладів маса і об‘єднує їх всіх одне — це бажання працювати, вміння справлятися з неприємностями і наполеглива праця.
Що ж нам заважає стати багатими? Держава не в рахунок, вже дуже багато прикладів успішних людей не мають зв’язків або отримали їх у процесі свого становлення. Може просто взяти аркуш паперу і написати всі причини які заважають стати багатим кожному індивідуально. Варто спробувати, можливо після цього щось спрацює, перевернеться сприйняття і це дасть поштовх для просування вгору.

Успіху всім!

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Життя без бар'єрів: Мінрегіон зобов’язав будувати доступні для інвалідів будівлі

22 березня, 08:19

Українській молоді допоможуть вибрати професію (відео)

25 травня 2017, 09:45

В Україні виділили більше грошей на пільгові житлові кредити для молоді

20 травня 2017, 19:49

Останні новини за сьогодні: