Новини / Бізнес / На інформування про соцгарантії витратять 8 млн грн
13 листопада 2013, 16:23
Розмір шрифта: А А А

На інформування про соцгарантії витратять 8 млн грн

На інформування про соцгарантії витратять 8 млн грн, Фонд соціального страхування, тимчасова втрата працездатності, соціальні гарантії, інформування, єдиний соціальний внесок
На інформування про соцгарантії витратять 8 млн грн

Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності витратить понад 8 млн грн на інформування населення про соціальні гарантії.
Про це УНІАН повідомили у прес-службі Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
Голова комітету з конкурсних торгів Виконавчої дирекції Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Роман Яхимович сказав, що для підвищення рівня обізнаності про свої права і можливості одержувачів допомоги та соціальних послуг в Україні була прийнята Програма висвітлення діяльності Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності на 2013-2014 роки. Програма затверджена правлінням Фонду, в яке входять представники держави, роботодавців і профспілок.
На виконання рішення правління Фонду щодо посилення роз‘яснювальної роботи були проведені конкурсні торги на закупівлю послуг з інформування про діяльність Виконавчої дирекції Фонду.
За інформацією прес-служби Фонду, згідно з результатами конкурсних торгів, переможцями по трьох позиціях було визнано три компанії:
1. Створення і розміщення радіосюжетів про діяльність Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. ТОВ «Компанія «Тавр». Сума пропозиції — 998 400 грн.
2. Створення та розміщення інформаційної відеопродукції (у ранковий та/або вечірній прайм-тайм). ТОВ «Рекламне агентство «МА Україна». Сума пропозиції — 2 520 000 грн.
3. Створення і розміщення радіосюжетів про діяльність Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, інформаційної відеопродукції (у ранковий та/або вечірній прайм-тайм), статей у друкованих засобах масової інформації, новин в електронних засобах масової інформації. ТОВ «Медійно-інформаційна комерційна організація «Плюс». Сума пропозиції — 4 760 400 грн.
Яхимович також звернув увагу на те, що в Україні більше третини працюючих громадян не сплачують страхові внески: «В Україні 20 млн зайнятих громадян. З них лише 12,3 млн є застрахованими особами, за яких страхувальник сплачує єдиний соціальний внесок. Решта — це неформальна і тіньова зайнятість».
Саме тому було прийнято рішення про проведення широкомасштабної інформаційної кампанії з роз’яснення соціальних прав і гарантій, якими люди можуть користуватися у системі соціального страхування. «Коли громадяни будуть розуміти, на що вони мають право і що мають право вимагати від системи соціального страхування, яку допомогу можуть отримати, які переваги і яку захист дає система соціального страхування застрахованим особам, тоді вони будуть більше зацікавлені офіційно працевлаштовуватися та сплачувати страхові внески», — підвів підсумок Яхимович.
Незважаючи на важливість і актуальність цієї програми, вона буде профінансована тільки після того, як будуть виконані основні платежі з Фонду людям, наголошується в повідомленні.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

В Україні припинилося масове закриття фізосіб-підприємців

21 березня 2017, 18:52

Порошенко пообіцяв підвищити пенсії в Україні

10 лютого 2017, 16:13

Останні новини за сьогодні: