Новини / Бізнес / На яку суму слід страхувати своє життя
9 серпня 2011, 16:28
Розмір шрифта: А А А

На яку суму слід страхувати своє життя

На яку суму слід страхувати своє життя, страхування життя, формула, інвестори, сума, калькулятор
На яку суму слід страхувати своє життя

Це питання досить складне, але дуже актуальне. Страхова індустрія підкине вам безліч формул, за якими можна розрахувати і отримати ту суму, яка буде виглядати реальною.

Ми, інвестори, любимо брати в руки рахівниці і намагатися вивести цю формулу самостійно. Якщо результат співпаде з іншими -ми на правильному шляху.

Отже, основним завданням для нас є наступне: підрахувати, за допомогою якої суми, виплаченої страховою компанією, ваша сім‘я зможе отримувати щорічний заробіток, рівний заробітку годувальника до тих пір, поки він не вийшов би на пенсію.

Якщо виходити з цієї теорії, то така формула підійде для більшості людей. Знаючи ваш річний дохід, зробити це можна дуже просто. Ми множимо суму, заробляємо вами за один рік (до сплати податків), на кількість років, що залишилися до вашого виходу на пенсію. Сума, яка в результаті вийде, і буде показувати суму страховки, на яку вам слід застрахувати своє життя. Не забувайте тільки враховувати інфляцію.

Вийшло досить багато?

Є способи, за допомогою яких ви можете підкоригувати суму страховки. Допомога від держави чи від працедавця у вигляді допомоги вдовам чи багатодітним сім’ям можуть знизити рівень вашої страховки (хоча ми б вам не радили на це розраховувати). Потім — зарплата вашої дружини/чоловіка може також значно знизити страхові внески. Якщо у вас є якісь заощадження або інвестиції, не забудьте їх також врахувати.

Підводячи підсумок сказаному вище, ми хочемо підкреслити, що поради, які ви отримали, не повинні бути єдиним джерелом складання та підрахунку вашої страховки.

Користуйтеся іншими джерелами, наприклад, калькуляторами страховки на сайтах страхових компаній, запитуйте про це друзів, які вже виконали цю роботу, нарешті, зателефонуйте і проконсультуйтеся з кількома страховими агентами або консультантами. Якщо хто-небудь почне вас переконувати в тому, що вам потрібна набагато більша або, навпаки, менша страховка, переконайтеся в тому, що у них є на це переконливі підстави.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: