Новини / Бізнес / ЄС виділить Україні 16,5 млн. грн. на модернізацію пункту пропуску на польському кордоні
31 січня 2014, 12:58
Розмір шрифта: А А А

ЄС виділить Україні 16,5 млн. грн. на модернізацію пункту пропуску на польському кордоні

ЄС виділить Україні 16,5 млн. грн. на модернізацію пункту пропуску на польському кордоні, Міністерство доходів і зборів України, тендер, пункт пропуску, державний кордон, польща
ЄС виділить Україні 16,5 млн. грн. на модернізацію пункту пропуску на польському кордоні

Міністерство доходів і зборів України 25 грудня за результатами тендеру уклало угоду з підконтрольним виробничо-сервісним центром у Львівській області щодо удосконалення інфраструктури пункту пропуску «Рава — Руська» на кордоні з Польщею
Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель», пишуть «Наші гроші».
Вартість угоди склала близько 22,4 млн.грн.
Зокрема, мова йде про створення функціонального модулю «Фільтр пункту пропуску» в пункті пропуску «Рава — Руська», а також про постачання обладнання та засобів у пункти пропуску «Краковець», «Шегині» та «Ягодин» у рамках реалізації Програми транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства та партнерства Польща — Білорусь — Україна 2007-2013.
Всі роботи планується завершити до початку грудня 2014 року.
Проект фінансуються за рахунок держбюджету і гранту ЄС. При цьому Україна вкладає 26,45% загальної суми, а основну частину необхідних коштів — 73,55%, або 16,5 млн. грн. — покриває грант Євросоюзу.
Як повідомляли «Коментарі», на початку минулого року між Міністерством доходів і зборів України і представниками Митної служби Польщі була досягнута домовленість про удосконалення роботи пунктів пропуску.
Зокрема, на пункті пропуску «Краковець — Корчова» передбачалося спростити контроль порожніх транспортних засобів, а у пункті пропуску «Рава-Руська — Гребінна» — обмін інформацією про транспортні засоби, що переміщуються через українсько-польський кордон, за допомогою електронної пошти.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: