Новини / Бізнес / На Прикарпатті запустили газорозподільну станцію «Калуш-2»
20 березня, 08:15
Розмір шрифта: А А А

На Прикарпатті запустили газорозподільну станцію «Калуш-2»

На Прикарпатті запустили газорозподільну станцію "Калуш-2", газопровід «Угерсько — Івано-Франківськ — Чернівці», газ, реконструкція
На Прикарпатті запустили газорозподільну станцію «Калуш-2»

АТ «Укртрансгаз» ввело в експлуатацію після реконструкції газорозподільну станцію (ГРС) «Калуш-2" в Івано-Франківській області, яка є однією з найпотужніших в газотранспортній системі України. Про це повідомляє прес-служба компанії.

В «Укртрансгазі» нагадали, що об‘єкт був запущений на початку 2019 року, а загальна сума інвестицій в проект склала 82 млн грн.

Станція обладнана системами автоматичного управління за функціональними підсистемами сигналізації та автоматичного захисту від перевищення/пониження тиску, управління кранами передачі на диспетчерський пункт сигналів телесигналізації, телевимірювання, прийому команд телекерування. В ході її роботи використовуються новітні технології вимірювання витрати газу ультразвуковим методом.


У компанії відзначають, що таке переоснащення дозволить станції бути однією з найсучасніших і ефективно обладнаних об’єктів в системі філії «Прикарпаттрансгаз».

Зокрема, станція має три виходи — в Калуську ТЕЦ, місто Калуш та його околиці, а також у ТОВ «Карпатнафтохім»/ЗАТ «Лукор».

Проектна продуктивність станції становить 120 тис. М3/год, а проведена реконструкція забезпечить надійність, безперебійність та безпеку її роботи.

ГРС»Калуш-2" побудована в 1974 році. Вона здійснює газопостачання від магістрального газопроводу «Угерсько-Івано-Франківськ-Чернівці» у М. Калуш, навколишніх сіл та багатьох промислових об'єктів в Івано-Франківській області.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: