Новини / Бізнес / Наступного тижня Microsoft запустить конкурента Slack. Він буде називатися Microsoft Teams
26 жовтня 2016, 18:31
Розмір шрифта: А А А

Наступного тижня Microsoft запустить конкурента Slack. Він буде називатися Microsoft Teams

Наступного тижня Microsoft запустить конкурента Slack. Він буде називатися Microsoft Teams, Компанія Microsoft, корпоративний месенджер Slack, Microsoft Teams
Наступного тижня Microsoft запустить конкурента Slack. Він буде називатися Microsoft Teams

Як повідомляє джерело, компанія Microsoft збирається офіційно оголосити про запуск нового сервісу, покликаного скласти конкуренцію популярному корпоративного месенджеру Slack, на прийдешньому заході, присвяченому Office, яке пройде 2 листопада в Нью-Йорку.

Як стверджується, сервіс, раніше фігурував під внутрішнім назвою Skype Teams, буде запущений як Microsoft Teams. Продукт позиціонується в якості робочого інструменту для корпоративного та освітнього сегментів. Як і Slack, Skype Teams Microsoft Teams – це месенджер, призначений для колективної роботи.На сьогоднішній день про можливості Microsoft Teams ми знаємо практично все. Адже могли і не знати, якщо б не витік скріншотів Microsoft Teams минулого місяця.

З точки зору функціональних можливостей Microsoft Teams є практично точною копією Slack. У ньому є канали для загального обговорення тієї чи іншої теми, приватні групи, налаштовувана система оповіщень, можливість відповідати на певні коментарі, створюючи окремі гілки обговорень, а також підтримка емодзі і анімованих GIF-файлів. Крім того, Microsoft Teams зможе запропонувати користувачам те, чого немає у Slack. Це тісна інтеграція з сервісом Skype і що з неї випливають можливостями голосового та відеозв'язку, а також доступ до файлів Word, Excel і PowerPoint завдяки інтеграції з Office 365.

Компанія Microsoft поки не робила жодних заяв стосовно розробки власного рішення для конкуренції з Slack, але сервіс тестується співробітниками компанії вже кілька місяців і доступний за адресою teams.microsoft.com. 

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Microsoft створила додаток для контролю за водієм

3 січня 2017, 19:30

В Skype додали підтримку російської мови для синхронного перекладу мови під час голосових і відеодзвінків

11 жовтня 2016, 19:28

Microsoft встановила рекорд з точності розпізнавання мови

17 вересня 2016, 16:31

Останні новини за сьогодні: