Новини / Бізнес / Григорій Шверк: «На українському медіаринку все менше бізнесу, все більше всього іншого»
12 листопада 2013, 17:07
Розмір шрифта: А А А

Григорій Шверк: «На українському медіаринку все менше бізнесу, все більше всього іншого»

Григорій Шверк: «На українському медіаринку все менше бізнесу, все більше всього іншого», угода, ВЕТЕК, Сергій Курченко, UMH Group, Борис Ложкін
Григорій Шверк: «На українському медіаринку все менше бізнесу, все більше всього іншого»

Після офіційного оголошення про дострокове закриття угоди з купівлі компанією ВЕТЕК Сергія Курченко 99,9% акцій UMH group, про свій відхід з компанії заявили Борис Ложкін, Надія Шаломова і Олена Мартинова. Сьогодні про свою відставку повідомив Григорій Шверк, перший віце-президент холдингу, який пропрацював в компанії 19 років і протягом 12-ти входив до ради директорів UMH group. Він курирував юридичні питання, був міноритарним акціонером. Відразу після заяви про звільнення «Медіабізнес» поспілкувався з паном Шверком.

 — Угода між UMH group і ВЭТЭК завершилася достроково — з чим це пов‘язано, хто був ініціатором?

 — Операція завершилася достроково, ініціатором були покупці. Вони до цього моменту заплатили чимало грошей, але при цьому не мали можливості керувати компанією, за умовами нашої домовленості. Поки 100% не заплачено, у власність колегам компанія не переходила. А коли ти багато заплатив, дуже хочеться керувати цим активом. Тому з моєї точки зору це було основною рушійною силою. Сказати, що ми заперечували — ні, не заперечували, звичайно.

 — Ваш вихід з UMH group: коли Ви прийняли таке рішення?

 — Прийняв рішення вчора.

 — Відразу після підписання угоди в червні Ви коментували, що «завдяки угоді компанія отримає додаткові фінансування, це може дати новий імпульс розвитку брендів компанії та зміцненню ринкових позицій. Вирішальним був для нас той факт, що ми отримали від ВЕТЕК тверде запевнення щодо збереження незалежності редакцій і невтручання у редакційну політику медіа». Чи означає Ваш відхід, що щось з цих запевнень не буде виконано?

 — За всіма перерахованими вище питаннями, колеги, як і раніше стверджують, що будуть виконувати зобов’язання, які були прийняті, тому догляд мій ніяк не пов‘язаний із запевненнями покупців або не виконанням своїх зобов’язань. Для мене це власне рішення, пов‘язане з тим, що потрібно міняти обстановку. Коли ти 12 років займаєшся однією справою, нехай навіть коханим, перебуваючи в обстановці, яка тебе повністю задовольняє і доставляє задоволення, — це все одно занадто, все одно настає якийсь момент, коли потрібно приймати рішення. Тим більше мені зараз вже абсолютно зрозуміло, що багато чого буде змінюватися. Для мене простіше свої зміни виробляти самому, а не разом з кимсь.

 — І все ж: відхід людей з менеджерського складу компанії, це пов’язано з організаційними змінами після приходу нових власників, небажанням «старих кадрів» працювати під новим керівництвом, бажання нових власників привести своїх людей … інше? Адже все-таки люди віддали компанії майже два десятки років, і Ви в тому числі…

 — Відповів вище.

 — Можливо, догляд «команди Ложкіна» пов'язаний з тим, що вона незабаром буде працювати в рамках нових проектів Бориса Євгеновича?

 — Про всю команду я не знаю, я поки ніяких пропозицій від Бориса не отримував. У мене є деякі пропозиції про роботу з ринком, я буду думати, але зараз хочеться перепочинку, зупинитися-озирнутися.

 — Чи пропонували Вам залишитися в компанії, на якій посаді?

 — Мені пропонували залишитися в компанії на тій же посаді.

 — Банально, але все ж: Ваші найближчі плани. Які пропозиції про роботу Ви готові розглянути, від яких відмовляєтеся.

 — Готовий розглядати будь-які пропозиції про роботу, які відповідають моєї кваліфікації. Я думаю, що я багато чого вмію, багато чому навчився, в тому числі і під час роботи в UMH груп, мені здається, мої знання і досвід можу згодитися ринку. Є певний обсяг знань і досвіду, і я розумію, що є багато компаній в Україні, яким може стати в нагоді мій досвід.

 — Як Ви взагалі оцінюєте сьогоднішнє становище на медіаринку? З точки зору бізнесу, політичних аспектів, концентрації ресурсів в одних руках, перспектив…

 — Я оцінюю, що на українському медіаринку все менше бізнесу, все більше всього іншого.

 — Майбутнє UMH group — це… Продовжіть, будь ласка. Або навіть так: UMH group в 2014-2015 році — це…

 — Ми готуємо для наших покупців стратегію компанії, ми впевнені в тому, що UMH достатньо і потенціалу, і кінетичної енергії і ресурсів, для того, щоб активно розвиватися і реалізовувати цю стратегію. Свій варіант розвитку ми надамо. Знову ж, у команді залишається більшість керівників лінійних бізнесів, з моєї точки зору, якщо їм не заважати, то вони можуть досягти дуже багато. А якщо ще і допомогти у рамках інвестиційної стратегії, яка прозвучала, то UMH може бути цілком хороша перспектива. Головне, щоб нові власники ставилися також як і ми — як до бізнесу. Якщо це буде, то не буде ніяких проблем.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Екстрим для держслужбовців: чи варто брати гроші в борг

3 травня 2017, 10:08

Порошенко підписав угоду про співпрацю з Євроюстом

8 березня 2017, 17:29

Trade-in стане альтернативою іпотеки

6 лютого 2017, 08:51

МЗС сподівається на розблокування угоди з ЄС про відкрите небо

10 січня 2017, 11:35

Останні новини за сьогодні: