Новини / Бізнес / На зміцнення кордону в 2014 р. витратили 163,9 млн. грн.
19 лютого 2015, 18:37
Розмір шрифта: А А А

На зміцнення кордону в 2014 р. витратили 163,9 млн. грн.

На зміцнення кордону в 2014 р. витратили 163,9 млн. грн., Державна прикордонна служба України, Віктор Назаренко, територія, бюджетні кошти
На зміцнення кордону в 2014 р. витратили 163,9 млн. грн.

На засіданні Кабінету міністрів голова Державної прикордонної служби України Віктор Назаренко розповів про стан виконання «Плану заходів з будівництва охорони українсько-російського кордону, територій, прилеглих до районів проведення антитерористичної операції і АР Крим» та використанні бюджетних коштів, які були виділені відомству на реалізацію цих завдань в кінці 2014 р.
Глава відомства зазначив, що, враховуючи наявні загрози, основна частина коштів (163,9 млн. грн.) була направлена на облаштування смуги безпеки вздовж лінії розмежування, в тому числі для обладнання місць несення служби прикордонних нарядів, на закупівлю спеціальної та автомобільної техніки, на створення належних умов для розміщення підрозділів у польових умовах, на закупівлю контролюючих приладів.
За інформацією ProfiDOM.com.ua залишок суми (71,1 млн. грн.) планується використовувати найближчим часом.
Комплексне облаштування державного кордону буде проходити в три етапи. В першу чергу в цьому році буде створена система земляних споруд, проведено облаштування місць несення служби та опорних пунктів, а на другому етапі (2016 р.) буде проходити скорочення ділянок відповідальності і розгортання нових прикордонних підрозділів, створення належної інфраструктури кордону на цих ділянках. В 2017-2018 роках почнеться реалізація третьої частини — оснащення кордону і прикордонних підрозділів сучасними способами спостереження, сигналізації і поразки.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Життя без бар'єрів: Мінрегіон зобов’язав будувати доступні для інвалідів будівлі

22 березня 2019, 08:19

Останні новини за сьогодні: