Новини / Бізнес / LG націлений змінити сферу онлайн-платежів
8 грудня 2014, 09:59
Розмір шрифта: А А А

LG націлений змінити сферу онлайн-платежів

LG націлений змінити сферу онлайн-платежів, онлайн-платежі, Південна Корея, LG
LG націлений змінити сферу онлайн-платежів

Південна Корея безсумнівно є двигуном технологічного прогресу. Однак сфера онлайн-платежів, на жаль, залишається на низькому рівні розвитку. Основна причина — драконівські методи аутентифікації. Але вже найближчим часом це може змінитися.
LG CNS, дочірнє підприємство провідної в країні компанії в галузі електроніки LG, приступила до нового проекту, який дозволить повністю змінити систему мобільних і інтернет-платежів Південної Кореї.
У партнерстві з популярним додатком для спілкування Kakao Talk, команда фахівців LG протягом двох років розробляла технологію, яка, на думку компанії, буде більш безпечною, ніж Alipay або PayPal. Удосконалена технологія безпеки дозволяє розділити зашифровану інформацію і дані по карті між сервером LG CNS і пристроєм користувача, таким чином навіть якщо хакер зламає одну із сторін, він не зможе отримати доступ до повної інформації.
Система під назвою MPay першої в країні отримала сертифікат вищого рівня безпеки від фінансового регулятора. Це означає, що MPay можна використовувати для здійснення транзакцій без обмежень.
За словами генерального директора LG CNS Кім Де Хун, такі великі компанії, як Samsung, KB і Hyundai вже погодилися стати партнерами системи MPay. Таким чином, за прогнозами, у найближчі п'ять років у Південній Кореї відбудеться революція технологій ідентифікації користувачів, що дозволить підвищити безпеку онлайн-платежів і вивести цей ринок на новий рівень розвитку.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

У Південній Кореї клієнти 7-Eleven розплачуються, скануючи свої вени

18 травня 2017, 09:44

В якому регіоні України витрачають найбільше грошей в інтернеті

2 травня 2017, 18:22

Україна знайшла альтернативу вугіллю з Донбасу

3 квітня 2017, 19:30

LG створить свою мобільну платіжну систему

22 березня 2017, 14:25

Останні новини за сьогодні: