Новини / Бізнес / Росія націлилася на найцінніші заводи в Україні
22 червня 2013, 08:22
Розмір шрифта: А А А

Росія націлилася на найцінніші заводи в Україні

Росія націлилася на найцінніші заводи в Україні, Росія, ПАТ Одеський припортовий завод, Україна, Турбоатом, приватизація
Росія націлилася на найцінніші заводи в Україні

Російська Федерація зацікавлена ??в участі у консорціумі при приватизації ПАТ «Одеський припортовий завод» та ПАТ «Турбоатом». Про це повідомив сьогодні посол Російської Федерації в Україні Михайло Зурабов.

«Ми звернули увагу на оголошення про продаж Турбоатому та Одеського припортового заводу. У російської сторони є зацікавленість брати участь у конкурсі. Але я думаю, що українські партнери не готові до того, що російська сторона цілком придбає ці підприємства. Можливо, буде створений якийсь консорціум», — сказав він.

Нагадаємо, Фонд держмайна України планує в грудні оголосити конкурс з продажу 99,57% ПАТ «Одеський припортовий завод» і 75,22% ПАТ «Турбоатом». Відповідне рішення закріплене наказом ФДМУ № 825 від 12 червня 2013 року.

У ньому уточнюється, що ОПЗ і «Турбоатом» будуть виставлені на приватизацію в разі прийняття відповідного рішення Кабінетом міністрів. Варто відзначити, що раніше обидва зазначених підприємства перебували у переліку стратегічних державних активів, що не підлягають приватизації.

ОПЗ займається виробництвом азотних мінеральних добрив, є монополістом з перевалки рідкого аміаку.

«Турбоатом» — єдиний в Україні виробник турбінного устаткування для гідро-, теплових і атомних електростанцій.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: