Новини / Бізнес / Amazon почала продавати продукти харчування під власним брендом
1 липня 2016, 10:25
Розмір шрифта: А А А

Amazon почала продавати продукти харчування під власним брендом

Amazon почала продавати продукти харчування під власним брендом, Amazon.com Inc., продаж, продукти харчування, бренд, торгова марка
Amazon почала продавати продукти харчування під власним брендом

Американська компанія Amazon.com Inc. вперше запускає в продаж продукти харчування власних торгових марок.

На цьому тижні Amazon почав продавати на своєму сайті каву в зернах і мелену каву Happy Belly, створивши конкуренцію своєму сусідові Starbucks (штаб-квартири обох компаній розташовані в Сіетлі). Також Amazon випускає дитяче харчування Mama Bear двох різних смаків.

Минулого місяця WSJ повідомив, що Amazon готується представити чотири власних бренди, під якими будуть випускатися продукти харчування, підгузки й очищувальні засоби. Нові товари доступні тільки для передплатників Amazon Prime.

У 2015 році продаж товарів власних торгових марок магазинів у США досяг $118,4 млрд, майже на $2,2 млрд більше, ніж в минулому році, згідно з даними Асоціації виробників приватних торгових марок (PLMA).

Це не перша спроба Amazon створити власні торгові марки. Широкий асортимент товарів виходить у лінійці AmazonBasics, наприклад, батарейки, штативи, м’ячики для гри бочче. Також під маркою Pinzon компанія випускає постільну білизну.

Amazon.com Inc. – найбільший у світі інтернет-рітейлер і один з перших інтернет-сервісів, орієнтованих на продаж товарів масового попиту.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Випуск відомого радянського авто хочуть відновити

4 червня 2017, 19:45

Останні новини за сьогодні: