Новини / Бізнес / Сьогодні почнуть тестувати кандидатів на посади суддів нового Верховного Суду
16 лютого 2017, 09:11
Розмір шрифта: А А А

Сьогодні почнуть тестувати кандидатів на посади суддів нового Верховного Суду

Сьогодні почнуть тестувати кандидатів на посади суддів нового Верховного Суду, Конституційний Суд, корупція, судді, декларування доходів
Сьогодні почнуть тестувати кандидатів на посади суддів нового Верховного Суду

У четвер о 10:00 Конституційний суд в форматі усного слухання продовжить розгляд конституційного подання 48 депутатів Верховної Ради про відповідність Конституції окремих положень закону «Про запобігання корупції» та ст. 366-1 Кримінального кодексу, зокрема норми про декларування доходів родичів чиновників.

О 9:00 керівництво Державної інспекції ядерного регулювання представить звіт про діяльність в 2016 році і розповість про пріоритетні напрямки в 2017.

О 10:00 в прес-центрі Українських Новин розпочнеться круглий стіл «Дестабілізація ринку скрапленого газу: причини і наслідки для держави і споживачів». До участі запрошені представники Державної фіскальної служби, Служби безпеки України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі, «Укрзалізниці», ключових імпортерів зрідженого газу компаній «Надія», «Автотранс», «Газтрон-Україна», депутати Верховної Ради, експерти галузі.

О 10:00 Вища кваліфікаційна комісія суддів має намір почати тестування кандидатів на посади суддів нового Верховного Суду.

Об 11:00 голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Сергій Савчук та голова правління Приватбанку Олександр Шлапак дадуть прес-конференцію про приєднання банку до програми Кабінету Міністрів з енергозбереження.

О 12:00 Національний союз журналістів представить результати узагальненого моніторингу про перешкоджання правоохоронцями роботі журналістів в листопада 2013 — лютому 2014 року на Евромайдане в Києві.

О 12:00 міністр інфраструктури Володимир Омелян і генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський на брифінгу розкажуть про корпоратизацію і стратегію розвитку компанії на найближчі 5 років.

О 13:30 в прес-центрі Українських Новин відбудеться прес-конференція «Терор поліції і прокуратури проти діячів профспілок». Учасники: голова «Вільної профспілки підприємців України» Валентина Коробка, голова профспілки львівського ринку «Нове Торпедо» Оксана Козлова, голова «Українського соціалістичного руху» Олексій Цвєтков, правозахисник Валерій Палій.

О 14:00 відбудеться засідання робочої групи Державної регуляторної служби за погодженням індексацію залізничних тарифів на вантажні перевезення в межах України та пов‘язані з ними послуги на 25% в 2017 році.

О 14:15 голова Інституту національної пам’яті Володимир В'ятрович презентує звіт про діяльність в 2016 році.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Transparency International докоряє Україні за відсутність справи про корупцію Януковича

23 травня 2017, 17:48

Раді пропонують створити «велику палату» у Конституційному суді

10 травня 2017, 10:55

Уряд планує запровадити контроль за доходами і видатками всіх українців

24 квітня 2017, 19:16

Останні новини за сьогодні: