Новини / Бізнес / Надія і опора банківської системи
12 лютого 2013, 11:50
Розмір шрифта: А А А

Надія і опора банківської системи

Надія і опора банківської системи, FUDI – First Ukranian Deposit Index, надійність банків, депозит
Надія і опора банківської системи

FUDI — First Ukranian Deposit Index або ж Перший український депозитний індекс визначив список найнадійніших банків країни. Так само за результатами дослідження прибутковості депозитів українських банків були отримані дані про надійність таких. Але про все по порядку. Отже, на початку лютого були оновлені дані про надійність банків на території України. Чи варто говорити про те, наскільки важливі вони сьогодні для українців, охочих зберегти небагато, але кровно зібрані накопичення? Як і минулого разу, на початку списку, тобто на місцях, відповідних найбільш надійним банкам, виявилися «Укрексімбанк» і «Ощадбанк». Вони були охарактеризовані рейтингом «А», який означає, що банки мають максимальну надійність серед своїх «колег» і мінімальну чутливість до зовнішніх факторів, що мають несприятливу дію на банківську сферу. Цікаво, що оцінка прибутковості депозитів у цих банків коливається від 4 (середня) до 6 (низька), в залежності від того, яку саме валюту вибере вкладник. Ну, що ж, не надто прибутково, але все ж безпеку багато чого коштує, чи не так?

А ось найвищі показники по прибутковості депозитних вкладів показали невеликі банки, такі як «Ідея Банк», банк «Золоті ворота» та «Укрпромгазбанк». У доларі ж прибутковість максимальна в банках більш відомих, зокрема, в «Банку Інвестицій та Заощаджень», банку «Актив» і в «Приватбанку». Надійність банків, що показали максимальну прибутковість, варіюється від рівня C (відповідного надійності вище середньої) до рівня D (середня надійність).

Нагадаємо про те, що на даний момент в FUDI представлено 31 банківська установа, представлене на території України. Саме ці банки містять в собі більше половини (а саме близько 60 відсотків) усіх вкладів фізичних осіб в країні.

Чи впливає даний показник на дії громадян? Рівною мірою відповідь на це питання може бути як позитивною, так і негативною. Справа в тому, що думки наших співгромадян розділилися: хтось воліє отримати прибуток, а для когось важливіше надійність.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Скільки грошей українці зберігають на депозитах

4 червня 2017, 20:15

Держбанки завищують ставки, щоб залучити депозити українців — НБУ

11 травня 2017, 14:01

Останні новини за сьогодні: