Новини / Бізнес / «Нафтогаз» підвищив ціни на газ для населення і назвав їх найнижчими за три роки
14 листопада 2019, 08:25
Розмір шрифта: А А А

«Нафтогаз» підвищив ціни на газ для населення і назвав їх найнижчими за три роки

"Нафтогаз" підвищив ціни на газ для населення і назвав їх найнижчими за три роки, природний газ, газ для населення, ціна на газ
«Нафтогаз» підвищив ціни на газ для населення і назвав їх найнижчими за три роки

У листопаді ціна на природний газ для потреб населення та інших споживачів, які отримують паливо на регульованих умовах (ПСО), складе 4899 грн за тисячу кубометрів (без урахування ПДВ, націнки газсбитов і транспортних витрат), що на 14,6% більше, ніж доводилося платити споживачам в жовтні (4272,76 грн за тисячу кубометрів).

Проте, в прес-службі «Нафтогазу» підкреслили, що це найнижча ціна на газ для населення в листопаді з 2016 року.

«У цьому місяці регульована ціна газу виявилася вищою, ніж ціна на умовах пропозиції від» Нафтогазу ««Газовий запас»(4 874,42 грн за тисячу кубометрів), тому споживачі, які скористалися цією пропозицією, заощадять свої гроші. Якщо споживач не використовує за зимовий сезон весь передплачений обсяг, залишок коштів повернеться такому споживачеві на його рахунок в повному обсязі», — пояснили в прес-службі компанії.

Нагадаємо, «Нафтогаз України» в листопаді також підвищив ціну на газ для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання. Згідно з повідомленням, в порівнянні з цінами на жовтень 2019 року, в листопаді ціни зростуть на 18,4-19,6%.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: