Новини / Бізнес / NAI Pickard і Metro Group Asset Management Ukraine об'єднують зусилля
5 березня 2009, 08:34
Розмір шрифта: А А А

NAI Pickard і Metro Group Asset Management Ukraine об'єднують зусилля

NAI Pickard і Metro Group Asset Management Ukraine об'єднують зусилля, Metro Group Asset Management Ukraine, NAI Pickard, Консалтингова компанія, МАМ, Property Management Group, гіпермаркет
NAI Pickard і Metro Group Asset Management Ukraine об'єднують зусилля

 

Консалтингова компанія NAI Pickard повідомила, що має намір створити з Metro Group Asset Management Ukraine LLC (МАМ) спільне підприємство (СП) Property Management Group. Про це повідомляє «Комерсант-Україна» з посиланням на агентство «Інтерфакс-Україна».

«СП займатиметься управлінням і експлуатацією об‘єктів нерухомості. Підписання договору про створення СП ми чекаємо найближчим часом», — повідомили в NAI Pickard.

Як наголошується в повідомленні, на сьогоднішній день вже ведуться переговори з декількома торговими і бізнес-центрамі в Україні з метою висновку з ними контрактів на управління об’єктами. «Ми вже управляємо 23 гіпермаркетами Metro Cash & Carry, згодом плануємо вивести на ринок України бренди Real і Media, так що ми з упевненістю можемо заявляти про те, що володіємо визнаним досвідом у сфері загальної експлуатації об'єктів нерухомості», — відзначає директор MAM Крістіан Лендж, що управляє.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Лікування суницею

18 червня 2017, 12:01

У Венесуелі через гіперінфляцію гроші рахують на вагу

3 листопада 2016, 07:43

Останні новини за сьогодні: