Новини / Бізнес / Ахметов налагодив збут до Єгипту
12 жовтня 2010, 08:30
Розмір шрифта: А А А

Ахметов налагодив збут до Єгипту

Ахметов налагодив збут до Єгипту, Metinvest International SA, Рінат Ахметов, National Port Said Steel, Єгипет, ринок, металургія, партнерство
Ахметов налагодив збут до Єгипту

Metinvest International SA, що є збутовою компанією холдингу Ріната Ахметова «Метінвест», підписала угоди про ділове співробітництво з єгипетським виробником високоміцної гарячекатаної арматури для армування бетону National Port Said Steel

Відповідно до цих угод, підписаних в Стамбулі, компанії передбачають створити життєздатну комерційну модель, яка буде цілісним механізмом співпраці двох структур. Рамки і масштаб співробітництва визначатимуться, зокрема, в ході обміну інформацією про ситуацію і тренди на ринках металопродукції, а також дотримуючись знань про поділ технічної інформації про розвиток операцій в гірничорудній і сталевій індустрії, наголошується в повідомленні єгипетської компанії.

У підсумку, компанія Ахметова зможе мати прямий доступ до ринку Єгипту, і надійного партнера на важливих для українських металургів ринках Близького Сходу та Північної Африки. Так, National Port Said Steel (NPSS) входить в приватний диверсифікований промисловий інвестиційний холдинг Exeed Industries, зареєстрований в Абу-Дабі (ОАЕ). Компанія почала свої операції в 2002 році з виробничим майданчиком, який дозволяє виробляти 360 тис. тонн будівельної арматури на рік. Практично в рамках цієї угоди єгипетська компанія зможе використовувати для виробництва українські сталеві напівфабрикати виробництва Єнакіївського метзаводу, що входить до складу холдингу Ахметова.

«Метінвест» — міжнародна вертикально інтегрована гірничо-металургійна група компаній. Виробничі потужності підприємств групи «Метінвест» дозволяють повністю задовольняти власні потреби в сировині, рідкій сталі і напівфабрикатах, і забезпечувати значну частину українських і європейських підприємств, а також металургію Азії.

Служба продажу «Метінвесту» представлена наступними компаніями: Metinvest International SA — експорт металопрокату за межі України і СНД, «Метінвест-СМЦ» — продаж металопродукції через сервісні металоцентри в Україні та Південно-Східній Європі, «Метінвест-Євразія» — експорт металопродукції до Росії, «Метінвест-Україна» -продажі промислового сортаменту металопрокату вагонними нормами в Україні та експорт в країни СНД.

Акціонерами групи «Метінвест» є група СКМ Ріната Ахметова (75%) і група компаній «Смарт-холдинг» Вадима Новінського (25%), які беруть участь в управлінні групою «Метінвест»на партнерських засадах.

ВКонтакте Buzz Live journal Facebook Twitter

Знайшли помилку в тексті? Виділіть її мишою і натисніть CTRL+Enter
Лист у редакцію
Ви не авторизувались.
Якщо у вас вже э обліковий запис ВКурсе.ua, увійдіть або зареєструйтесь.
ваш коментар:

Читайте також:

Останні новини за сьогодні: